Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sokan irtak, hogy szüles...

Sokan irtak, hogy szüles közben setaltak a folyoson, ilyenkor betetet kaptak vagy mit? Mivel en ugy hallottam, hogy vajudas alatt is erös veres folyas a jellemzö.

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs magzatvíz szívárgás akkor nem nagyon folyik semmi, a vérzés nem hiszem hogy túl jó jel lenne. Ha a magzatvíz elfolyik akkor lehet, nekem elsőnél volt így, egy kórházi lepedő volt a lábam között, sőt szülés után is azt adtak míg egyedül nem tudtam felkelni lezuhanyozni.
2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem volt véres folyásom vajúdás alatt,viszont rengeteget jártam pisilni.
2011. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Bocs de eros veres folyas eseten mar reg a mutoben lennel surgossegi csaszarral, szerintem!

Esetleg a magzatviz folyik de azsem veres., nekem semmi nem folyt csak a konnyeim majdnem:P

2011. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Egy ismerösömnek burokrepesztese volt, utana veres folyasa es kiküldtek a folyosora setalni, de betetet nem kapott, ugyhogy eleg ciki volt neki.Csak kivancsi vagyok, hogy ez mindenhol igy megy?!
2011. nov. 19. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Véres folyásnál már rég baj van.
2011. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a véres folyáshoz hozzászólni, nekem nem volt, csak magzatvíz. Az meg annyira folyt, hogy eszemben sem volt sétálni, és egyébként sem volt rajtam bugyi...
2011. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
én sétáltam, mert zsibbadtam, de elfolyt a vizem, és ömlött is belőlem végig a vajúdás alatt. Kórházi lepedő volt az én lábam között is. Igaz, így visszagondolva nem emlékszem rá, hogy úszott volna utánam a folyósó:)
2011. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szivárgott a magzatvíz, de nem folyt el. Plusz nekem volt vérzésem, de nem a méhemből. Hanem kézzel tágított a dokim, és akkor olyan véres-nyálkás dolgok távoztak belőlem.

Én papírvattát kaptam, az volt végig a lábam között, amikor kellett, kaptam újat.

2011. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem sétálhattam, mert ctg-re voltam kötve fájásgyengeség miatt, ezért a fő kérdéshez nem tudok hozzászólni sajnos, viszont mikor burkot repesztettek nekem is folyt vér is, meg is ijedtem nagyon, de a szülésznő mondta hogy nincs baj.
2011. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van tágulásos vérzés, de igazán nem nagy mennyiségű, ha sok, akkor tényleg császár, azonnal.


Folyásom nem volt, mondjuk nagyoon vizem sem, kb három csepp folyt, mikor a doki burkt repesztett.

2011. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!