Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Június 28 körül, fognak...

Akik Június 28 körül, fognak szülni azok milyen rucit visznek majd be a kicsinek? Mibe hozzátok haza? Nem tudom mit készítsek majd! Sapi kell neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vékony pamut sapka,hosszú ujjú body,ujjatlan pamut rugdalózó.Biztonság kevéért egy vékony takaró és kis pamut pulcsi.
2009. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én júniusban szültem,gondolom idén ugyanolyan meleg lesz. Hazajövetelkor, rövid ujjú body, hosszú ujjú plüss rugi, vékony sapi, takaró volt rajta, és így jó volt.
2009. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha 32-33 fok felett lesz a hőmérséklet,akkor én csak azért,hogy ne a fejét süsse a nap,nagyon vékony nyári pamut sapi + rövidujjú body+ujjatlan vékonyka rugi - kocsival jövünk haza
2009. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ,nagyon hasznos számomra mert 1 babát várom s elég tanácstalan vagyok ilyen dolgokban.Mi is kocsival fogunk hazajönni!És a kocsiba is tegyek rá 1 vékony plédet vagy ott nem szükséges?Kocsival 1 órányira lakunk a kórházból.Nem lesz melege ha még be is takarom?S az ablakot ugye nem szabad lehúzni?

33 hetes kismami

2009. máj. 12. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én Juni. 30-ra vagyok kiírva, hosszú ujjú body, ujjatlan rugdalózó, vékony sapi, és egy vékony takaró amit becsomagolok majd neki.

Szép, könnyű szülést!

2009. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ s kívánok én is neked könnyű szülést s aztán sok boldog pillanatot a kisbabáddal! :)
2009. máj. 12. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kocsival mentek haza a párod szellőztesse ki jól a kocsit,nehogy 45 fok legyen bent. Az ablakot ha lehúzza,csak kicsit húzza le,nehogy huzat legyen és plédet csak akkor adj rá,ha fázik. Nem jó,ha beizzad,mert akkor ha kiszálltok könnyen megfázik!. úgyhogy ha nagyon meleg van,akkor nézegesd a hátát a nyaka körül. ha nyirkos,izzad,akkor melege van és nem kell pléd. 36 fokban,ha nincs szél, simán elvan megfázás nélkül,akár rövidujjú bodyban is.
2009. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja,igen: viszont ha leizzad a kocsiban,akkor mielőtt kiszállnátok tegyél rá egy plédet + sapit adj rá vagy ha volt rajta cseréld át,nehogy megfázzon. Nálunk,mikor hazajöttünk 24 fok volt a lakásban és akkor adtam rá egy hosszuújjú bodyt + rövidujjú rugit és az volt neki kellemes + vékony nyári pléddel takartam be,mikor aludt.
2009. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Júni.28. a nagy nap.Úgy gondoltam egy hosszú ujju body, ujjatlan rugi és egy vékony sapi lesz rajta.Ja és viszek a vékony pamut takarót is:-))
2009. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem:akkor talán együtt éljük át ezt az élményt mert én is 28-ra vok kiirva.:)
2009. máj. 12. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!