Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet tudni nagyjából, hogy a...

Lehet tudni nagyjából, hogy a 10,5,2perces stb. fájások meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. 5 perces fájások kitartanak 1 órán át...mert fogalmam sincs mikor induljak a kórházba...itt azt olvastam elég a 3 perces fájásokkal elindulni ( kb 20km) és mi van ha 3 percesek csak 10 pecig vannak...Vagy pl. van olyan, hogy 20 perces után rögtön 2 percesek jönnek? Vagy ilyen nincs? Bocs ha butaságot kérdeztem...
2009. máj. 12. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez az :) ez egyéntől függ. én pl. 2,5 óra alatt megszültem,3 db 8 perces fájással indult,aztán 5 - 3- 2 -1 perces fájások voltak. szerintem első gyermeknél 10 percesekkel mindenképpen induljatok el. nekem az orvosom és a szülésznőm is ezt javasolta. 10 perceseknél hívni kellett a dokit és indulni befelé.
2009. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész nap 10 perces fájásaim voltak, de elviselhető. Majd este 11 kor elment a magzatvizem és hirtelen 2 percesek lettek a fájások. Még jó hogy a kórházba bementem előbb, mivel éjfél után 18 percre megszületett a fiam.

Apuka itthonról indult, de ép hogy beért. beért és rá 10 percre megszületett a fia. még jó, hogy éjszaka volt és nem voltak az úton annyian, így gyorsan beért.

2009. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez mind egyénenként más és más! Nekem pl úgy inditották meg a szülésemet és igy nekifutásnak 3 percesek voltak! A lányom igy 4 óra alatt lett meg! Nem volt kellemes, de ki lehetett birni! Kivánok neked könnyű szülést és minden jót!
2009. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hááát elég nagy káosz van a fejemben a fájásokkal kapcsolatban...tényleg mindenki mást mond...akkor ezek szerint megérzés...ha úgy érzem menni kell, hát menni kell:)

Első babám lesz és azt sem tudom milyen fájásra és mennyire készüljek...mikor induljak amikor még nem késő?

Köszönöm a válaszokat számomra mind hasznos!

2009. máj. 12. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott szülésznőm és telefonon tartottam a kapcsolatot. és ő mondta, hogy akkor most induljak el.
2009. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!