Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex után mennyivel indul be...

Szex után mennyivel indul be a szülés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
9 hónappal... :-)))))) Amúgy komolyan, nem szentírás, hogy egyáltalán beindítja. Nagyon eltérőek a tapasztalatok is ezzel kapcsolatban, meg az is, hogy az orvosok mennyire támogatják.
2009. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia én már kétszer szültem mindegyikkel 6 napot vittem rá de nekünk sajnos a szex nem segített.


a doki elválasztotta a magzatburkot a méhszájtól minda két alkalmommal így gyógyszeres indítás nem volt hanem ez után 24 órán belül beindulta a szülés és az első kiscsaj 8 a második pedig 4 óra alatt bújt ki az első fájástól számítva

2009. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

???

Melyik szex? Amikor a baba fogant?

A terhesség alatti szextől nem indul be a szülés, akkor teljesen tilos lenne, mi pl. végig szeretkeztünk, de semmi köze nem volt a szülés beindulásához. Az akkor következik be, ha a baba és a szervezeted, hormongaid úgy döntenek, hogy itt az idő.

2009. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a kérdező arra gondolt, hogy amikor már majdnem itt az idő, a szextől beindulhat a szülés. Állítólag az ondóban van valami, amitől megindulHAT. Én csak vicceltem a 9 hónappal... :)
2009. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk sem indult be, sajnos egyáltalán (még több adag oxitocin után sem, maradt a császár:(). Szerintem ebben a baba dönt egyedül.
2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 2hetet hordtam túl a kisfiamat hiába szeretkeztünk naponta többször is jó nagyokat semmi eredménye nem lett:-)))
2009. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) A dokim ma mondta, hogy szeretkezzünk sokat, a 38. hétben vagyok, de hogy azért, hogy hátha beindul, és nem hordom túl, vagy mert későbbiekben segíti a tágulást, azt nem mondta.
2009. máj. 13. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt tanácsolták, hogy szülés előtt 6 hétig és szülés után még 6 hétig tilos a szex...

Most akkor mi van???? Lehet?

Azt már én is hallottam, hogy beindíthatja a szülést, de még nincs tapasztalatom ebben.

28hetes km

2009. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a szülés előtt megtiltják-e a szexet, az attól függ, hogy van-e valami gond. Ha az orvos (nem az anyós, a szomszédnéni vagy barátnő) nem mondja, hogy tilos, vagy hogy kicsit óvatosabban, akkor nyugodtan lehet szeretkezni végig. (nekem mindegyik terhességem ilyen volt, nem lett se nekem, se a babáknak semmi baja, de nem is szültem tőle előbb.)
2009. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
21%

szexeltek terhesség alatt.


megszületik a gyerek, odamegy az apjához, a fejére ad egy pár kokit és azt mondja: Jó ez neked bameg????

2010. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!