Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már mindenkinek...

Aki szült már mindenkinek teljesen érett volt a lepénye? Gondolok itt a 38-39-40. hétre. Vagy van olyan is, akinek csak mondjuk 2es érettségű? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten már II-III volt, aztán a 39. héten teljesen érett. 39+3-ra született a kislányom. Nem tudom, mitől függ amúgy. De az a jellemzőbb, hogy már érett a lepény, mielőtt még betöltenéd a 40. hetet.
2009. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2-es volt már a 34. héten és végig az is maradt, igaz a 38. hét elején megszültem. Nekem azt mondták, h ne egyek sósat, mert az roncsolja. Illetve a magas vérnyomás is roncsolja. Barátnőm előttem szült, neki nagyon magas volt a vérnyomása, és a lepénye is rossz állapotba került emiatt, így meg kellett indítani, mert így nem tudta ellátni a babát rendesen. Nem áramlott megfelelően a vér a lepényen keresztül.
2009. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!