Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mátészalkán szülő kismamik?...

Mátészalkán szülő kismamik? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Esetleg igénybe vette-e a külön szobát? Mennyire volt vele megelégedve és mennyibe került?
2009. máj. 14. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak egy fél éve szűltem ott. Habár volt fogadott dokim gondolom valamilyen szinten ez is számit , nem vettem igénybe a külön szobát. A szűlésznő is nagyon kedves és aranyos volt.
2009. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! És ki volt a dokid meg a szülésznőd? Igazából még semmit nem tudok, hogy milyen módon zajlik Szalkán a szülési folyamat. Megengedik, hogy sétálj vajúdás közben? És hogy egyél ha már túl éhes vagy? Ha nem vagyok túlságosan indiszkrét, mennyit illik adni az orvosnak és a szülésznőnek?
2009. máj. 14. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Heizer volt a dokim. Ő már szűléseket nem vállal de az enyémet elvállalta mert már terhességem előtt nála jártam. Nagyon rendes . Bármikorr számithattam rá még vasárnap ebédidőbe is rohant a kórházba mikor telefonáltam neki hogy útba vagyunk a kórház felé mert bepecsételtem. De máskor is elérhettem telefonon. 4 nappal túlvittem és mindennap bejőtt a megbeszélt időben és ő vizsgált. A szűlésnél is nagyon kedves volt. Csak dicsérni tudom. Nem tudom mennyit illik ilyenkor adni mi 15-öt adtunk ,de végig mindég a magánredelőjébe jártam , csak már azon a 4 napon nem mikor már kötelező volt a kórházba.Pedig sokall többször mentem mint kellett volna mert veszélyeztetett voltam. Ja és előre megkérdeztük mennyibe fog kerűlni a szülés és azt mondta annak nincs tarifája , amennyit gondolnak. Nagyon tisztelem szerencsés vagyok hogy egy ilyen emberséges orvossal is lehet még találkozni. Ha valami még érdekel nyugodtan kérdezz.
2009. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja amúgy hova való vagy?
2009. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszönöm a válaszod! Mátészalkán lakok! A szüléstől nem félek, sőt már nagyon várom, csak nagyon informálatlan vagyok, nem tudom mi hogyan működik. Nekem is van fogadott dokim, de nem merem tőle megkérdezni, hogy mennyit kér, majd adok amennyit gondolok, vagy amennyit számomra a munkája megér.
2009. máj. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!