Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mikor alakultak vissza...

Kinek mikor alakultak vissza a méhtartó izmai szülés után, mikor jött helyre a hüvelyetek?

Figyelt kérdés
Én egy hónapja szültem, de nem nagyon látnám azt, hogy rendbejöttem volna, mert a hüvelynyilást még mindig eltakarja a megereszkedett hüvely fala, ami ilyen puha. Még tisztulok, habár már nem vérzek, de el vagyok keseredve, mert attól félek, hogy így maradok. Végzek intimtornát, de ugylátszik nem segít vagy türelmetlen vagyok kicsit...
2009. máj. 19. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Nekem azt mondta az orvos, hogy fél év. Ha csinálod az intim tornát, akkor biztos előbb is. Én ugyan ezt nem vettem észre, amit írsz, de a szex fél évig nem esett jól.
2009. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 10 hete szűltem és én már nagyon jól vagyok. Ne izgulj, csak idő kérdése. Mielőbbi gyógyulást.
2009. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem visszaalakulnak, mert most katasztrófális a helyzet... Tudom nem lesz soha olyan mint amilyen volt, de azért lemondani se szeretnék, arról hogy ne tündököljek a régi formámban... :)


Köszönöm a biztatást :)

2009. máj. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!