Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz az hogy, ha az első...

Igaz az hogy, ha az első gyermekemet császárral szültem, akkor a második is az lesz?!

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de nagyobb rá az esély. Ezt mindig az orvos mondja meg.
2009. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen igaz. Sok mindentől függhet a dolog, mi volt az első császár oka, a két szülés között mennyi idő telt el, heg állapota stb. A valós esélyeket igazából a szülés körüli időpontban lehet megítélni. A tesóm két gyereket szült császár után minden gond nélkül. A barátnőm megpróbálta a másodikat, de szülés közben szét vált a hege. A harmadik szülésnél már fel sem merülhetett a természetes szülés, a doki nem engedte a 38. héten túl hordani sem a babát.
2009. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy miért volt,nekem pl az elsö 42hét zárt méhszáj,szülés inditás,több órányí vajudás,vége sürgösségi császár.A második 41hét teljesen zárt méhszáj főorvosi bemutatás diagnozis"a természetes szülés kivitelezhetetlen"mivel ha az elsö császár a másodikat nem indithatják meg a heg szétválás és egyébb tényezök miatt így programozott lett.De azért én hozzá tenném,hogy nagyon szeretem volna természetesen szülni,de sajna nem sikerült.Még anyi a két gyerek közt 6.5év van.
2009. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerettem volna simán szülni, de fájásgyengeségem volt, mellette meg toaxemia-s voltam és az orvos a magzatvíz állapota miatt is már nem akart tovább várni, így is túlhordtam, úgyhogy császár lett.

Keseregtem is utána, hogy akkor már bizti a következő is az lesz, a doki nevetett, hogy még fel sem keltem az egyik szülésből, már a másikat tervezem. Azt mondta, nagyobb a valószínűsége, hogy az sem lesz simán, de befolyásolja majd a heg állapota, a következő baba nagysága, meg az is, hogy elindul-e természetes úton, mert volt már neki olyan a praxisban, hogy két császár után a harmadikat!!! simán szülte meg a kismama a mentőben.

A szomszédasszonyom is így volt, őneki az első császáros lett, utána meg még kettő simán.

2009. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő császár,januárban a 3. így programcsászár!Van esély mindkettőre!Miért volt az első császár?Az is számít!És még sok minden!
2009. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!