Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már egy hete elment a nyákdugó...

Már egy hete elment a nyákdugó, napok óta jóslóim vannak, ma egész nap leakar szakadni a derekam, fájások is vannak, de valahogy egybefüggően. Tegnap többször is voltam wc-n, lehet ebből hamarosan szülés?

Figyelt kérdés
39 hetes km.
2009. máj. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nézted, hogy milyen időközönként érzed erősebben a fájásokat? Esetleg nem erősödnek? Ha igen, akár már szép lassan elkezdhetsz készülődni :)) Nem mindenkinél magzatvíz elfolyással indul a szülés! Nekem az elsőnél nem volt semmi más, csak a derekam akart leszakadni hajnali 4 órától. Este 10.10.kor megszületett a fiam :D

Könnyű szülést, boldog babázást és nagyon sok tejcsit kívánok Nektek! 4 gyerekes anyuka

2009. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbálom méregetni, de valahogy olyan egybefüggő az egész:) Én attól félek, hogy nem lesznek erősebbek, de beindul a szülés, akkor honnan fogom tudni, hogy már menni kell?
2009. máj. 22. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, erősödni fog, ha tényleg már a szülés indult be! :DD Ne aggódj! Milyen messze van tőletek a kórház? Esetleg hívd fel őket, hogy mit tegyél, ha közel van, akár be is mehetsz, hogy nézzenek rád...
2009. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szerdán egész délután fájásaim voltak,estére 3 percesek.Aztán bementem a kórházba,ahol majdnemhogy bent akartak fogni.A fájások végül elmúltak,majd tegnaptól újra vannak,de néha egybefolynak,néha csak éppen hogy valami,néha órákig semmi.Most itthon vagyok és még mindig egyben.Hidd el ha tényleg itt az idő rendszeresek lesznek a fájások.Szerintem bemenni kár a kórházba addig,de ha az megnyugtat hívd fel a dokid ha van.

2009. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!