Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a jobb, ha a férj bent a...

Mi a jobb, ha a férj bent a szülőszobán végignézi a szülést, vagy jobb ha nem látja?

Figyelt kérdés
Hallottam egyszer valami olyat, hogy ha végignézi a férfi a szülést, akkor már csak tisztelni fogja a nőt,de nem tartja majd szexinek és vonzónak,valami "kihal" a férfiből. Igaz ez?
2009. máj. 22. 23:42
 1/6 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Az en parom premier planban vegignezte az egeszet. Nem maradt a fejemnel, a szulesznovel karoltve ott voltak a labam kozt. :) Azt mondja hogy egyaltalan nem csokkent a szexualis vonzerom, akkor o nem is ugy tekintett ram mint nore (szexualis ertelemben), hanem mint anyara aki eppen vilagra hozza gyermekunket. Nem akadt ki, jol birta a veres reszleteket, csak a vegere elfaradt szegenykem. Nagyon elhuzodo szulesem volt.

Mindent osszevetve, ugyanugy kivan most is mint regen, ha nem jobban, semilyen negativ elmenye nem volt a szulessel kapcsolatban. :)

2009. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos,nekem és a páromnak is életünk legszebb napja volt.Azóta még jobban szeret és tisztel! Csodálatos együtt világrahozni szerelmetek gyümölcsét!! Ezt öszintén mondom!!!
2009. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég egyéni dolog. Van olyan férfi, aki ezután még jobban szereti és tiszteli a párját, és nem okoz gondot szexuális téren sem, hogy látta a szülést, van aki meg inkább nem szeretne bent lenni. Erőletetni semmiképp nem szabad. Ezt kettőtöknek kell eldönteni.

Nálunk a terhességem kezdetén a férjem azt mondta nem szeretne bejönni, mert nem akar engem szenvedni látni. Aztán én mondtam neki, hogy nekem milyen sokat segítene az is ha csak a kezemet fogná. Kicsit "hanyagoltuk" a témát, majd a terhesség vége felé megint megkérdeztem hogy mit gondol erről. Akkor azt mondta, ha szeretném akkor bejön. Végül ott volt velem, így utólag el sem tudom képzelni, hogy bírtam volna ki nélküle. Neki is nagy élmény volt, végül még a köldökzsinórt is ő vágta el. Szexuális téren semmi problémát nem okozott, hogy bejött a szülésre.

2009. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem ott volt a párom, és utána annyit mondott, hogy élete legjobb döntése volt. Előtte félt kicsit, hogy hogyan fogja bírni, de nagyon klasszul viselte. Semmiért nem hagyná ki, ha megint szülnék. Az volt a legcsodálatosabb nap mindkettőnk életében.
2009. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Én párom a császárt nézte végig, és folyamatosan közvetített, hogy mi történik. Úgy tűnt, marhára élvezi. :-))
2009. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszélj a pároddal erről nyíltan és legyen egy másiik személy is s zülőszobán pl. az anyukád, hogyha úgy dönt, hogy sok neki valaki felváltsa, nálunk így volt megbeszéltük, hogy csak addig marad amíg jó és ha kell az anyu felváltja. nem volt rá szükség végig bent maradt, de így nem kényszer, hanem saját döntése volt, és sem ő sem én nem éreztük, hogy muszáj, vagy valami olyat csinál, amit nem akar. Őt nem a burokrepesztés, vagy az altest zavarta, hanem csak az amikor az edát a gerincembe tolták, azt nem bírta végignézni, minden mást igen.
2009. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!