Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Jobb a külföldi férj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Jobb a külföldi férj? Mi többet vársz tőle? El tudod képzelni, hogy egy magyarul nem tudó külföldihez menj felségül? És ha igen, akkor hogy képzelnéd az életed?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kapnék állampolgárságot, aztán elválnék.
2011. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

A barátom angol. :) A mi kapcsolatunk alapján simán el tudom képzelni, hogy külföldi férjem legyen. :D

16/L

2011. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%
Részemről nagyon szexinek tartom ha a pasi külföldi,van bennük valami ami vonz :)
2011. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én kiskorom óta olyan férfit szeretnék,akinek az angol az anyanyelve és fehérbőrű,valamint lehetőleg keresztény legyen(csak ne feketebőrű,vagy dél-vagy-középamerikai legyen!se ne ázsiai)...


Egyszerűen vonzanak az angol férfiak,de különösen az amerikaiak.

2011. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Ennyit a Hollywoodi propagandáról. :(
2011. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi többet vársz el töle???!!!! A lóvét!!!
2011. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

hát én a magyarokat részesítem előnyben :)

persze tudok angolul, de mégsem az anyanyelvem, és zavarna,hogy nem tudom úgy kifejezni magamat...

2011. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Krizsó Szilvianak is osztrák bankár férje volt.


Allitólag (amúgy a felmérések is ezt mondják) az osztrákoknak és a hollandoknak van a legnagyobb hímtagjuk. ;)

2011. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Én is odavagyok az angol illetve a német fiukért.:)

Én is az északi tipust szeretem, a déliek nem vonzanak, talán még az olaszok.Nekem olasz barátom volt.:)

Simán el tudom képzelni a külföldi férjet..:)

2011. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Am feleségnek is sokkal jobb a külföldi hidd el :P
2011. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!