Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erre a hétre kiírt kismamik,...

Erre a hétre kiírt kismamik, hogy vagytok? Más is ilyen türelmetlen? Van valami jel nálatok, hogy kiakarna bújni a pici?

Figyelt kérdés

Nekem folyamatosan vannak jóslóim, már megőrülök tőlük:) A doki szerint totál zárt vagyok, kicsit félek, nem szeretném túlhordani. Állítólag a héten front lesz, kicsit bizakodom, hátha megteszi a hatását:)

Vasárnapra vagyunk kiírva.


2009. máj. 25. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is vasárnapra vagyok kiírva de semmi jele annak,hogy a kislányom ki szeretne jönni.Egy picit fájdogál a hátam és egésznap tudnék aludni de amugy semmi.Remekül vagyok csak ez a várakozás olyan hosszú.Hol fogsz szülni és milesz a picike?Elsőbaba?
2009. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, első baba, kislány:)Már nagyon várjuk. Pesten fogunk szülni, de mikor?!:))
2009. máj. 25. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én ugyan nem a hétre hanem jövő hétfőre vagyok kiírva és ma voltam dokinál, teljesen zárt vagyok, semmi bajom, se jóslók,jó a közérzetem, étvágyam.Talán többet keményedek, más tünetem nincs.

Néha én is elkeseredek hogy csak nem túlhordom!1-2 nap oké, de már két hetet nem szeretnék várakozni.A bizonytalan várakozás a legrosszabb.

2009. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is vasárnapra vagyok kiírva,1 ujjnyira nyitva,de semmit sem érzek,se jósló fájások,se semmi,csak ma egy pici barnás folyás.
2009. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még a jóslóim is elmúltak pár napja. Igaz hogy nem is nagyon ülök egy helyben, lehet csak nem érzem a mozgás miatt. De legalább egy ujjnyira nyitva vagyok, dugó már 6 napja elment.

Remélem ez csak a vihar előtti csend :)Várom már ezt a frontot...

2009. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is a frontban reménykedem nekem fájdogál a hátam és reggel hányingerem is volt.Nem szeretném sürgetni a kiscsajt de jo lenne már ha itt lenne velünk.
2009. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szombatra vagyok kiírva. Nálam sincs semmi jele, annak, hogy a kislányunk látni szeretne minket!:)

Holnap megyek POSE-ra, meg jön a front is, talán a kettő együtt segít egy kicsit!

2009. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!