Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár nap múlva szülők. Hogy...

Pár nap múlva szülők. Hogy érzitek magatokat, akik a következő hétre vagytok kiírva?

Figyelt kérdés
mi csütörtökön töltjük a 40.hetet.fájásaim nincsenek, néha keményedések, méhszáj is csak c2100.
2012. jan. 15. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mára vagyok kiírva de sehol semmi. A jövő héttől 2 naponta CTG, méhszáj teljesen zárt, nem érzek semmit. Második baba lesz és az első is csaszi lett mert nem jött le a baba hiába tágultam ki.
2012. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma töltöm a 40. hetet, elméletileg keddre vagyok kiírva. Második baba, az elsőt 1 nappal hordtam túl és több, mint 17 órás természetes szülésem volt. Kedden este ment el a nyákdugó pénteken délután jöttek a fájások, de mivel túl voltam a kiírt időponton így is úgy is mennem kellett volna. Így már nem mentem

haza, szombat reggel lett meg a lányom. Most a fiamnál semmi, se nyákdugó távozás, se jóslók semmi ami arra utalna, hogy szeretne jönni. Viszont még mindig hányingerrel indul a nap (a lányommal is végig hánytam a terhességem) van, hogy hányok is.

2012. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ma töltöttem a 40. hetet...Holnap utazóstul irány a kórház. Éjszaka vannak jóslóim, de sajna csak jóslók...A külső méhszájam már egy ideje egy ujjnyi, a belső meg ujjbegynyi. Hogy meddig húzom még nah azt nem tudom...pedig egyszer már majd nem megszületett. :)
2012. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi tegnapra voltunk kiirva de semmi hel arra haz urfi feadni melegbes ottonos alberletet bennem.

Kitartat ma en is nagyon arom h eljojon az ido, de felek rahuz par napot akar hetet.

2012. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát, kitartás mindenkinek az utolsó napokhoz...szerintem mi is túlhúzzuk a kiíráson,de jó lenne spontán indulna még csütörtökig, akkor nem kéne befeküdnöm..


amúgy, ma sem érzek semmit. teljesen jól vagyok :)

2012. jan. 16. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

1vagyok.

Ma voltam CTG-n, időközben kitágultam 1 ujjnyira és most már minden nap kell mennem. Legkésőbb vasárnap megszülünk mindenképpen azt mondta a doki. Különben úgy megvizsgált,h. Azóta is fáj a hasam. Az első gyerekkel az ilyen vizsgálat után fél nappal megindult a szülés. :O

2012. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20.-ra voltam kiírva, december 25.-én megszültem, minden előzmény nélkül, a méhszájam 3000 volt előző nap, totál zárt.

24.én ajándékoztunk a nagyobb gyerkőcömmel, aztán indultak a fájások...:)

a kislányom 3800g-mal és 56 cm-rel született. Óriásbébi.

Könnyű szülést mindenkinek!

2012. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, mármint január 20.-ra voltam kiírva, hogy értsétek.:)))
2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!