Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a családi szoba Debrece...

Milyen a családi szoba Debrecenben? és mennyibe kerül egy szülés a klinikán? (fogadott doki)

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ kit fogadsz meg.Én 40 ezret adtam,van aki 100-at.A családi szobáról nincs tapasztalatom.
2012. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Kinél szülsz?

2010 ben 10ezer volt/ éjszaka.Van tv,mikro,hűtő ,fürdőszoba bent a szobába.A szülés egyébként ingyen van.Attól függ a doki mennyit kér,vagy mennyit adsz!

2012. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. És Szülés után is ott lehet maradni vagy a családi csak szülésig lehet? hany ágyas? a doki Dr. DEli Tamas
2012. jan. 22. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
2 ágy van bent,egyik a mamáé, a másik apáé.Meg a kis kocsi a babának.Addig van ott a párod,amíg a szoba ki van fizetve,tehát szülés után ameddig bent vagytok.Császár 5 nap,sima 4 nap.Szülés előtt nem vagy ebben a szobában,hanem a szülőszobára visznek....de ha olyan helyzet van,hogy hamarabb be kell feküdjél,én úgy tudom,hogy nem veheted igénybe ezt a szobát.Sajnos csak kettő van belőle...így hosszú időre nem lehet lefoglalni(de azt tudnod kell,hogy a csecsemősök valahogy nem nagyon szeretik "ezt a szobát",mert nem értik miért kell ez a nagy hajcihő,hogy mindenki ott lebzsel bent,mármint apu is ott "okoskodik").A kétágyas sima szoba ugyanennyit tud egyébként csak van szobatársad,nincs mikró,apa nem lehet ott éjszaka,de van saját fürdője stb.és ingyen van,csak egy kis protkó kell hozzá,én olyanba próbálnék menni inkább a helyedben.A dokidat nem ismerem.Fiatal?Én a fiatal dokinénimnek 50 -et adtam,császárért.Nem volt szabott ára.Kérdezd meg egyébként ,hogy mennyiért vállal szülést,és vagy megmondja,vagy azt mondja,hogy nincs szabott ár...és adsz amennyit adsz.
2012. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


-ilyen a dokim egyébként 1979-s születésű

a szobát majd átgondolom,bár hallottam már, hogy a csecsemősök alapba nem kedvesek kivéve ha fizetsz nekik ill. ha lehet ha nem más rokonjai bemennek látogatni ahelyett, hogy tekintettel lennének a többiekre...ha már "pihenésre" van a baba-mama szoba

2012. jan. 23. 00:01
 6/6 Zsofka23 válasza:

Szia!

Tudsz valami tapasztalatot írni a szüléssel, kórházzal kapcsolatban? Gondolom már "túl vagy" rajta. :)

Köszi!

2013. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!