Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szült már a Róbert...

Valaki szült már a Róbert Károly Magánklinikán? Érdekelnének mások tapasztalatai.

Figyelt kérdés
Én is oda járok,ott fogok szülni júniusba,de érdekelne hogy milyenek a nővérek...stb...
2012. jan. 26. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én ott szültem két éve és ismét ott fogok,június végén(lehet,hogy találkozunk?!).

Én maximálisan meg voltam elégedve,messzemenőkig rendes,kedves orvosok,szülésznők,nővérkék dolgoznak ott.

Én Nega dr.nőnél szültem,most is nála fogok,alapos,türelmes,mindig nyafogásomat végighallgatta(ez főleg az első terhességre vonatkozik),szülés 7 órája alatt végig velem volt,tartotta a lábamat,hozta a vizes törölközőt a fejemre.Gátvédelemmel szültem,most is arra készülök.Utána mindennap bejött többször is meglátogatni,és még még most minden vizsgálatot azzal kezd,hogy hogy van a nagylányom:).Fogadott szülésznőm nem volt,Nyári Andrea volt az ügyeletes,még most sem fogadtam,lehet nem is fogok mindenki aranyos:)

Te kinél fogsz szülni?

A gyerekorvos Gál Éva dr.nő szintén aranyos,a csecsemősök is sokat segítettek,kiemelném Máténé Editet.A kórtermek szépek,van tv/net,mindennap takarítanak,de ha bármi gond van(pl.véres lett a lepedőd-azonnal kicserélik).


Én nagyon szeretek oda járni,a férjem fogalmazta meg,és igaza van,hogy kivétel nélkül az összes doki-nővér-dolgozó nem csak szakmailag,de emberileg is maximumot nyújtja,látszik,hogy szívvel-lélekkel dolgoznak:)



Nem kicsit zengtem ódát,de hát mit csináljak,ha olyan sokat köszönhetek a klinikának:)


Ha van kérdésed írj nyugodtan!!!

2012. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál.Én Dr Nyéky Boldizsárnál fogok szülni,június 30.-ra vagyok kiírva.Akkor nagyjából 'egyidősek' vagyunk.Jövőhéten megyünk a genetikai ultrahangra,kicsit parázok,remélem minden rendben van a babámmal.Voltunk integrált teszten a kórházban,és annak jó lett az eredménye.Szülésznőt amúgy kell fogadni vagy nem kötelező?Nem nagyon vagyok még otthon a témában.Még azt szeretném megkérdezni,hogy nem e tudod véletlenül hogy a szülést lehet e esetleg egészségkártyával fizetni,csak mert a párom most azt igényelt a munkahelyén,és jó lenne ha legalább a szülést tudnánk azzal fizetni.

Amúgy Nektek kisfiú vagy kislány lesz a 2.baba??Nálunk nagyon úgy néz ki hogy kisfiú lesz,a 16.héten mondta a dokim.

Nektek milyen babakocsitok volt/van,esetleg ha tudsz valami jó márkát ajánlani ami megbízható is,mert mi inkább terepen fogjuk használni,földút van nálunk sajnos.Válaszod előre is köszönöm:Anita

2012. jan. 27. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Június 25-re vagyok kiírva,úgyhogy lehet találkozunk:)

Jókat hallottam a dokidról,látásból tudom ki:)

Szülésznőt nem kötelező fogadni,én sem tudom,hogy felkérek e valaki,mert szerintem mindegyik aranyos.Nekem Nyári Andrea volt,rendes volt nagyon,ahogy írtam,múltkor amikor ott voltam egy idősebb(55-60 körüli) szülésznővel,Zachár Erikával beszéltem,aki nagyon szimpi volt,és neten is sok jót lehet róla olvasni,majd meglátjuk..

Amúgy én terhesgondozásra+integráltra is a G1 intézetbe járok,pár utcányira van csak tőlünk,és péntekenként itt rendel a dr.nő,több másik Róbertes dokival együtt.

Babakocsival gondban vagyunk,mert időközben odaadtuk a sórgornőméknek,akik mondták,hogy visszaadják,de inkább venni fogunk egy újat,mert azt már eredetileg is úgy kaptuk,még egy gyereket már lehet nem bírna.

Tuti olyat veszek,ami háromkerekű,jó nagy kerékkel,ugyanakkor könnyű:)Ami volt négy,kis kerekű és nem is volt habkönnyű.Mi is sokat járunk kirándulni,nagymamámnál földúton,ha kicsi a kerék,iszonyúan lehet vele szenvedni.És nagyon nem mindegy,hogy 7 kiló vagy 14,erre is figyelj szerintem.

A régi Espiro volt,azt leszámítva,hogy nem nekünk találták ki a kerekek miatt,nagyon strapabíró volt,most is olyanokat nézek.

2012. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia.Ma voltunk a genetikai ultrahangon,és a méretei meg minden tökéletes,és most derült ki hogy kisfiú helyett kislány lesz:).Jól átvert minket ez a baba:)A 16.héten amikor a dokim nézte ő azt mondta hogy kisfiú.

Viszont azt írták a leletemre hogy a bal plexusban 3.9mm-es,a jobb oldalon 3.5 mm-es CPC látható.Nem nagyon mondtak mást,csak azt hogy ezzel nem nagyon kell foglalkozni,nem kell megijedni,majd a dokimmal beszéljük meg.

Te esetleg tudsz többet erről a dologról?Mert nagyon megijedtem.

Ti voltatok már genetikai ultrahangon egyébként??

2012. jan. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!