Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki úgy, hogy a...

Szült valaki úgy, hogy a vizsgálatokon és uh-on is azt mondták, hogy a baba rendben van és mégis nagyon súlyos betegséggel született?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Sokat hallani.
2012. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, előfordul.

Ismerősöméknek pl. fél éves a babája és csak a születésnél vették észre,hogy Down-kóros!

2012. jan. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, testvérem született születési rendellenességgel (vese, gerinc). Egyetlen uh-n sem mondták, hogy gond lenne. Utólag helyrehozható volt, szerencsére, nem Down -kór. Az gyógyíthatatlan, sajnos.
2012. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Testvéremék babája... minden kész volt-babaszoba,stb. Uh.-n minden rendben volt(többször is csináltak, mindég más orvos) Bement szülni, amikor kibújt a baba, az orvos még gratulált is nekik. 5 percig élt -utólag kiderült,rekeszsérve volt. Sajnos semmi esélye nem volt, mert nem készültek rá, a legközelebbi PIC 100 km.-re volt. Azóta már van 2 egészséges gyerekük.
2012. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem súlyos betegséggel, de halva 36 hetesen, köldökzsinór miatt.
2012. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én, halva született, és bizony több látható fejlődési rendellenessége lett volna neki. Előtte két héttel még mindent rendben láttak. :(
2012. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyik simerősönk babája megszületett és pár óra múlva újra kellett éleszteni, a szívével volt gond. Azt hiszem 4 napi élt, de több újraélesztés is volt et idő alatt.
2012. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd kisfia,vesebetegsége volt,ő 7 évet élt:(
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szinte ugyanezt a kérdést tettem fel amikor a nyáron még terhes voltam.

Nekem csak pozitív válasz jött és akkor ez nagyon megnyugtató volt számomra.

Nem tudom,hogy terhes vagy-e vagy sem de sajnos előfordul,hogy betegen születik a baba de szerencsére ez már nagyon ritka.

2012. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az én babám született krónikus és nagyon súlyos betegséggel nulla ultrahangos vészjelzéssel - mindene épnek tűnt pedig sokszor nézték. Felháborító, hogy ennyire képtelenek az orvosok bármit is látni. Egyszerűen nem hiszem el, hogy képes azt írni a papírra hogy ép, amikor nem az.
2012. jan. 29. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!