Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez jelzés? Nem sokat...

Lehet ez jelzés? Nem sokat mocorog a babám 2. napja, fáj a derekam, de nem elviselhetetlen, keményszek sokszor (óránként 4-5, ami 30-40 mp-ig tart),

Figyelt kérdés

néha már kellemetlen de nem nevezném fájdalmasnak. Van folyásom, de az sem sok, nem hiszem hogy nyákdugó, vagy legalábbis nem ismerem fel.Mi lenne ami egyértelműen jelzi?Első babás vagyok.

37+6 hetes km


2009. máj. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már bizony lehet szülés előjele is. Figyelj magadra. Magzatvízelfolyás, szivárgás, 10 perces fájások...
2009. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanezek a tünetek vannak nálam is. Azt mondta erre a doki, hogy ezek még jóslók és majd ha 10 percesek lesznek, akkor már lassan szülünk. A keményedésre is azt mondta, hogy óránként 10 az normális. 38+2 km
2009. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és, hogy egyértelműen észre fogom venni, mikor már jönne a baba. Én is első babás vagyok és tartok tőle nem ismerném fel. De állítólag fel lehet! Boldog babavárást!
2009. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 30. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyákdugót rögtön felismered mert rózsaszín színe van:-) egyébként azt figyeld meg hogy rendszeresen jönnek e a fájások. Mindegy hogy 10 percenként vagy fél óránként csak rendszeres legyen mert akkor az már azt jelzi hogy jön a nagy nap:-) Kórházba menni viszont csak 10 perces fájásoknál érdemes:-)

34 hetes (2.babás) kismama

2009. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!