Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél ha a fogadott...

Mit tennél ha a fogadott orvosod nem jönne be a szülésre?

Figyelt kérdés

9 hete szültem,a fogadott orvosom,akihez 9 hónapig magánrendelésre jártam,nem jött be a szülésre.A kórházba érve,mikor az ügyeletes megerősített,hogy szülni fogok,felhívtam,azt mondta,fél óra és jön,9 óra alatt nem sikerült neki.Sőt utána sem keresett egyetlen egyszer sem.Egyszer láttam a folyosón utána és pánikszerűen berohant a műtőbe...

Mit tennétek a helyemben?Eddig nem volt vele időm foglalkozni,de teljesen fel vagyok háborodva.Sajnos,ahogy olvastam egy másik fórumon nem én vagyok az első,akivel ilyet tett..


2012. jan. 20. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tenni?

Többet nem mész hozzá.

és nem ajánlod barátaidnak.

2012. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondolkodom a feljelentésen,bíróságon,orvosi kamaránál,betegjogi képviselőnél.
2012. jan. 20. 23:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a csudába... ha nem volt gond, és így is meg voltál elégedve az ügyeletessel, akkor én annyiban hagynám,persze nem mennék hozzá többet, legalább nem kell neki fizetni!!
2012. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal is tudsz ártani neki, ha ide leírod a nevét. Olvassák páran.:) Egyébként igazad van, felháborító, de (persze messziről) én azt mondom, nem érdemes mélyebben foglalkozni vele. Tégy úgy, ahogy az első is írta: az összes létező fórumon reklámozd... De annyit árulj el, miért nem kerested fel számonkérni? Vagy kinél voltál kontrollon?
2012. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok,de kicsit még a válaszaitok is rosszul esnek vagy csak engem sért meg a hasonló viselkedés?Ha velem megteszi,mással is meg fogja.

Ezenkívül kb.200-250 e ft-ot otthagytam nála.Máskülönben az ügyeletessel sem voltam megelégedve,az utolsó 10 percre jött be.Ha ezt tudom,hogy így lesz a kisfiamra fordítom vagy nyáron elmegyünk nyaralni belőle.Tényleg ez a mai Magyarország?Bármit következmények nélkül meg lehet tenni?

2012. jan. 20. 23:31
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia,


kontrollon teljesen máshol voltam.Még nem kerestem fel,gyermekágyi időszak,nem voltam még én sem 100%-os,az elmúlt hetekben lebegtem a föld felett,annyira gyönyörű ez a gyerek:)Most,hogy kezdünk visszarázódni a hétköznapokba,van időm/energiám ezzel fogalkozni kicsit jobban.

Amúgy Sote I-dr.Kovács Eszter.

2012. jan. 20. 23:34
 7/19 anonim ***** válasza:
2.ik vagyok, én csak azért írtam hogy hagyd annyiban, mert tudom hogy nem lehet mit tenni velük, így is úgyis te jössz ki rosszul és nem éri meg emiatt idegeskedni, utána járni stb. Én is szidnám fűnek-fának mert szemétség amit csinált, de addig is csak téged esz az ideg, amíg őt próbálod felelősségre vonatni!
2012. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Persze,ebben igazad van.

De nekem meg nem stíluson fórumokon lejárató kampányt kezdeni(az eddig is volt ahogy olvasom,csak kár,hogy nem olvastam...),és a férjem is nagyon dühös..Nem akarjuk elkapkodni,és közönséges módon kezelni a helyzetet,utána akarunk járni ennek,mert szerintem valamennyire egyetemes felelősség is.

2012. jan. 20. 23:41
 9/19 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok, és a rákerestem név alapján, írtak-e itt róla vmit... Hát ezt olvassátok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Ebben az esetben viszont, ha már többször is volt vele probléma, lehet, hogy mégis csak kéne foglalkozni az üggyel, mert akkor már talán oda is figyelnek rá, minthogyha csak egy panasz érkezik.... Sztem először a kórházban kéne felnyomni.. begyűjtve pár infót, "bizonyítékot".

Sok szerencsét! És kíváncsian várom a fejleményeket... addig is, ha szeretnéd, reklámozom én is a "hölgyet" itt-ott-amott...

2012. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igen,nálunk is pontosan ezt csinálta,egy hónappal később,mintahogy az utolsó hozzászóló írta.Annyira mérges vagyok,hogy megbíztam benne,nem vagyok egy neten kutakodó fajta,legalábbis eddig nem voltam...

Mi ezeket találtuk,de úgy tűnik a kör csak bővül:


[link]


[link]


És a rendelő,ahol dolgozik:

[link]

2012. jan. 21. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!