Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosi Kismamik! Érdekle...

Dunaújvárosi Kismamik! Érdeklene, hogy a Kolos doktornak van e "szülési tarifája" ill. ha nincs mennyit illik adni? (egy vizsgálat nála 6500ft)

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is dunaújvárosi vagyok! Van egy négy hós kislányom. Igaz én a Kapus doktor úrnál szűltem, de ha jól tudom ha magán rendelésre jársz és ha szeretnéd hogy, ott legyen a doki akkor mindenképpen van tarifa mindegyiknél. Én azt hallottam hogy, mindíg a vizsgálat tízszerese, de mi ezt túlzásnak tartottuk. Nálunk a vizsgálat díjja 5 ezer és az ultranhang pedig 6 ezer forint volt. Mi nem kérdeztük meg mennyit kér. Rendes szülésem volt, így 40 ezret adtunk. Ha császár lett volna vagy valami nagyobb gond akkor pedig 50-et!
2010. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok Dunaujvárosi kismamik! én is itt lakom és bár én nem hozzá járok de a barátnöm nemrég nála szült és ök 50 ezret adtak neki sima szülése volt!
2010. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!