Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két és fél hetem van hátra!...

Két és fél hetem van hátra! Nagyon várom már a picurkámat! Ugye nem lesz baj? Kibirható a szülés?

Figyelt kérdés
Valahol érzem,hogy elöbb fog jönni!elsö babások,nektek mennyire fájt?
2009. jún. 2. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekm másfél óra volt a szülés. Ha igazán várod, akkor rájössz, hogy van értelme a fájdalomnak. Mindenkinek fáj, de túl leszel rajta és egy csoda fog várni!!!!!!!



Dia

2009. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, kibírható, akik itt írogatnak és túl vannak rajta, mind kibírták és azok is, akik az utcákon tologatják a babájukat, azok is :))) Biztosan minden rendben lesz, ne stresszelj miatta, mert annál rosszabb. Mindig gondolj arra, hogy milyen jó lesz, ha már végre szemtől-szembe láthatod és dajkálhatod a picikédet!
2009. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja és ajánlom, hogy nézd meg ezt, nemrég tette fel egy anyuka!!!!



Dia

2009. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! nagyon aranyos a videó:))
2009. jún. 2. 16:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki lehetett bírni:) fájdalomcsillapítás nélkül is! Pedig én 11 órát vajúdtam! Tudtam, hogy mindennek az alapja az, hogy el tudjak lazulni. Ha bepánikol az ember, sokkal nehezebben megy és állítólag jobban is fáj. Meg kell próbálni nyugodtnak maradni, mélyeket lélegezni. Az én egyik "taktikám" az volt, hogy a legrosszabbat képzeltem el magamban, így nem ért váratlanul a fájdalom, sőt, rosszabbra számítottam, mint ami volt. Ne izgulj! Nem lesz semmi gond! Sokan túlestek már ezen a megpróbáltatáson:)! Gyors szülést kívánok neked!
2009. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!