Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mivel szokott kezdődni a...

Mivel szokott kezdődni a szülés általában: elmegy a magzatvíz, vagy a fájások jelentkeznek hamarabb? Neked hogy történt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy kb. egyenlő arányban fordul-e elő.

34 hetes kismami.


2009. jún. 3. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fájás és 8 óra után a magzatviz
2009. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magzatvíz folyt el először, hajnal fél 4-kor, rá egy órára jöttek a fájások, egyből 5 percesek, és délután fél háromra született meg a fiam 4500 grammal, 57 centivel.
2009. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél fájások, két napig csak jóslónak tűnt, aztán egyszercsak rájöttem, hogy 5-10 percesek... A magzatvíz a kórházba érkezés pillanatában (szó szerint) ment el.

Másodiknál (ikrek) egyiknek elment a magzatvíz, aztán 1-2 óra múlva kezdődtek a fájások.

2009. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
fájás negyed3kor 15:30 magzatvíz 16:00 gyerek
2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

szia,

Nekem első babónál fájások (pontosabban 10 perces összehúzódások 12-től, mert fájni nem fájt), 22-től 7-5-4 perces fájások (ezek már keményebbek voltak)kb. 23-kor érkezés a kórházba, nst, vizsgálat (2 újjnyira nyitva), éjjféltől jött a neheze 1,5 perces fájások derekam veszettül fájt, 2:25-kor megszületett Nika baba..:)


Most várjuk a 2. csajszi születését 39. hetesek vagyunk, és nagyon izgulok, hogy kb. ilyen simán menjen minden vele is..:)

2009. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

...előző vagyok...

a kórházba érkezéskor burkot repesztettek, ez kimaradt.

2009. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A "fájások" eleinte nekem se fájtak, aztán úgy délután fél 6 körül elkezdtek erősödni, de még akkor se gondoltam, hogy elkezdtem vajúdni. Sokáig nem akartam elindulni, mert nem éreztem rendszeresnek (utólag úgy gondolom, mert olyan gyorsan sűrűsödtek) és a magzatvíz se ment el. Mire beértünk (fél 10 körül), már 3 percesek voltak. A szülésznő kedvesen figyelmeztetett, hogy azért a következőnél ne várjak eddig, mert nem biztos hogy beérünk :)

A kórházban aztán burkot repesztettek, és alig másfél órával később megszületett a kisfiam :)

Az enyém mondjuk igazi villám-szülés volt, kívánok mindenkinek hasonlókat :)

2009. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmi fájás nem volt,alig éreztem,h kitágult a méhszáj magától,otthon,éjszaka...aztán reggel 2 óra alatt megszületett a Kicsifiunk:-)
2009. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyumnak is fájások voltak előbb,aztán burok repesztés.Állítólag így jobb,mert a tested ekkor tényleg készen áll,ha hamarabb folyik a víz akkor meg muszáj szülni.Remélem nálam is előbb fájás aztán pukk
2009. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem először a víz ment el, és utána lettek fájások oxitocinnal

anyukámnak is mindkét esetben a víz ment el először

2009. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!