Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha josló görcseim csakis...

Ha josló görcseim csakis éjszaka jelentkeznek, akkor valószínűbb, hogy éjszaka indul majd meg a szülés is? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy hete vannak joslók minden éjszaka!39hkm
2010. júl. 10. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam így volt,esténként keményedtem,akkor olt aktívabb a kölök is.végül este 10kor mntünk be a kórházba,5 percesekkel,hajnal 5 kor lett meg a lánykám császárral.
2010. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár énmég nem szültem csak fogok (két héten belül) de ezen én is gondolkodtam, ugyanis nekem is mindig éjjel vannak jóslóim, és a mensim is mindigis éjjel vagy hajnali órákban jött meg :)
2010. júl. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is éjszakai joslók voltak inkább, de a szülés napján reggelre rendeződtek úgy, hogy felvettek szülni, a baba este lett meg.
2010. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem mindig este, ill. éjjel voltak jósló fájásaim. Szülés napján hajnali 4től reggel 8ig, amig be nem értem NST-re. Ott elmúlt :) Hazajöttünk, majd de. 11kor kezdődtek élesben a fájások (rendszertelenek) végül 5 óra 10 perckor megszületett a kisfiam :)

Szerintem nem mérvadó, hogy mikor vannak a jóslók, de a legtöbb szülés éjjel indul be...

2010. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!