Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idővel szülés előtt...

Mennyi idővel szülés előtt jelentkeznek a mensiszrű görcsök?

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon fájt a derekam és szinte folyamatában mensiszerű görcseim voltak.Vissza aludtam délelőtt utánna jobb lett,nem fáj a derekam úgy és a görcsök csak néha vannak.Nem nagyon voltak jóslóim..vagyis nem vészesek eddig..Vajon mennyi időm lehet?38hetes 4napos vagyok
2008. júl. 5. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek akár még 2 hétig is kitarthatnak,ez is változó.Könnyű szülést kívánok!

37 hetes kismama

2008. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Figyeld a "görcsöket", hogyan követik egymást. Valószínüleg ezek a jóslófájásaid. Görcsölget, keményedik a pocak. DE!! Rendszertelenül. Órát nézve nem követik ugyanannyi idővel egymást, de eltarhatez az időszak 1-3 órát is. A szülési fájásoknál percre pontosan követik egymást és csak hamarabb jöhet a következő görcs, pocakfeszülés, keményedés nagyobb időközzel nem. Nem feltétlenül fájdalmas. Kb. 10 perces követés esetén érdemes intézetbe menni.Mennyi időd van?? 1 óra? 2 hét?? Egyedül a pocaklakód tudja. Ha úgy érzed elérkezett az idő, dönts. Intézetbe lehet menni. A rendszeres szülési fájások is leállhatnak. Majd akkor eldönti az orvosa továbbiakat.Problémamentes szülést. Erzsók próbált segíteni
2008. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,amúgy 32-36hetes koromig salbutamolt kellett szedjek annyit keményedett a hasam,mikor abbahygatam 36hetesen a magnéziummal együtt azt hittem borzalmas lesz,de semmi nem volt alig vannak jóslóim.Tegnap meg ma voltak derékfájásaim csak úgy de most az sincs a hasam szinte semmit nem keményedik kivéve a babát-ő néha olyan mintha egy darab kő lenne bennem.Ma egész nap feszített és hiába kértem,hogy menjen arrébb,hiába simiztem szinte meg sem mozdult egy fél napig..kicsit megijjedtem,de végűl arrébb ment délutánra.

MEg ma tapasztaltam először a mensi szerű görcsöt ami kicsit kellemetlen volt..ezért érdeklődöm,tudom,hogy senki sem jós,hogy megmondja mennyi időm van csak gondltam valaki járt már így és tudja szülés előtt mi az átlag.Nekem fontos lenne tudnom,mert farosak vagyunk és császároznak-nem mehetek be 5perces fájásokkal...de azt sem tudom így mihhez igazodjak -állandóan rohangálni sem szeretnék a khba.amúgy 16ra vagyok kiírva programozott császárra

2008. júl. 5. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
37 hetes voltam amikor előszőr éreztem ilyet.Még túl is hordtam utána a lányom.Szóval még simán lehet időd.Aztán az is lehet holnap megszülsz.Nekem egyszercsak beindult a dolog,és 7 óra múlva már megcsodálhattam a kisasszonyt.
2008. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még csak jólsó, ha rendszeres lesz, akkor lesz szülés. Nekem 32 hét után már voltk jóslóim. A szülés úgy indult, hogy szombat este 7-kor vettünk egy meleg fürdőt (túlhordtam a picit) és óránként voltak fájásaim hajnali 1-ig, majd 20 percesek, végül 3-tól 8 percesek délig, utána 5 percesek, délután fél 3-kor burkot repesztettek, és fél hatra meglett a lányom:-)
2008. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor erre semlehet mit adni,mert mindenkinél máshogy zajlik le..
2008. júl. 6. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Persze, hogy mindenkinél máshogy zajlik. Ami biztos, az a rendszeres időköz. Az, hogy hol fáj, változó lehet. Az is, hogy kinek mennyire. Mivel faros és eldöntött a császár, nem kell megvárni még a 10 perces időközt sem. DE!! lehet, hogy ilyen időközökkel kezdődik. Egy szó... ha rendszerességet fedezel fel, akkor mehetsz szülni. Erzsók
2008. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!