Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fura, kellemetlen érzés. Mi ez?

Fura, kellemetlen érzés. Mi ez?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok. A kislányom már egy ideje fejfekvésű. Most kb. 1 hete egyre gyakrabban olyan fura, kellemetlen érzésem van ott lenn, mint amikor vagy rosszul volt feltéve a tampon vagy már megtelt és csúszott lefelé... Meg néha néha mintha ilyen kis kapirgálás féle lenne... Teljesen zár vagyok és a méhnyakam se rövidült még meg ( tegnap voltam orvosnál ). Ez mitől van ez az érzés? Vagy csak én érzek ilyeneket?

Bocsánat a buta kérdés miatt!


2012. febr. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyezkedik a kisasszony. Csúszik lefele. Én is éreztem kaparászást, sőt a méhlepényen köröm nyomok voltak. A doki is csodálkozott:-)
2012. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez természetes... Olyan fura és kellemetlen... Mást nem is tudok rá mondani... :)
2012. febr. 23. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam, hogy lányom kitapogatja a fényt. :)

Szóval én is éreztem hasonló érzést, mintha matatott volna a babám, furcsa volt. De szerintem tök normális, amit érzel, hiszen már nagyterhes vagy, ilyenkor sok-sok kis kellemetlen tünet tud előjönni, mivel a babád sem kicsi már, és a fészkelődése néha furcsa, néha kellemetlen tud lenni.

2012. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én vasárnap leszek 36 hetes. Én is szoktam érezni hasonlókat sőt nekem is fáj ha nyomja magát lefele. Ne lepődj meg lassan kifele akarnak jönni, és ez természetes nekik, hogy már nem férnek el és próbál helyet csinálni magának. Nekem pl ma sokat keményedik a hasam és már az is kellemetlen... kitartás...
2012. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!