Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? 5 hete szülttem...

Mi lehet ez? 5 hete szülttem és van olyan nap amikor folyton pisilni kell menni, de csak 1-2 csepp jön és kellemetlen érzés. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Van mikor egész nap ilyen és van mikor semmi bajom.Olyan kellemetlen,nem fáj és nem is csíp.
2009. júl. 17. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem menj el dokihoz, lehet hogy "felfaztal". Nekem akkor volt ilyen, mikor feherje meg bakterium volt a vizeletemben, de en orakat gubbasztottam egy törölközön, mert oltari kinokat eltem at, mikor nem tudatm az egy cseppemet kiengedni. Ne vard meg mig ez lesz a vege, en sokaig halogattam a dokit aztan a vegen mar ver is volt a vizeletemben, ez valamilyen hugyuti fertözes, antibiotikummal kb 2 nap utan enyhültek a tünetek es kb egy het alatt gyogyultam meg teljesen, ugy hogy a vizeletem is kitisztult. Ha megegyszer lenne tuti nem varnek, azonnal iratnek gyogyszert, csak megnezik a vizeleted (haziorvos), ir ra gyogyszert es tul vagy rajta. (persze lehet mas is, de azzal is dokihoz kene menni...)
2009. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!