Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tegyem túl azon magam,...

Hogy tegyem túl azon magam, hogy félek a szüléstől és rettegek a kórháztól?

Figyelt kérdés

Kórházba feszült, ideges vagyok és sírok. Egészségügyi suliba jártam, de feladtam 2-3 hónap után ,mert amit gyakorlaton láttam az annyira megviselt,hogy depressziós lettem . Azóta van problémám vele.

A szüléstől meg még jobban félek, és lehet le fognak most szólni, de én császárt szeretnék. Hogy lehet elérni ,hogy az legyen? Egyszerűen magától vajudástól félek, a szülőnő és az orvos magatartásától. Én soha nem bírtam ,ha nem megfelelő hangnemmel beszéltek hozzám. És ha ott még le is hurrognak akkor idegbajt kapok és hazajövök. (persze ha bírok) A császárnál legalább nem hurrognak le és nem is velem foglalkoznak.


2012. márc. 5. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
erre felkészülhettél volna amikor babát terveztetek :)
2012. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Arra is gondolj azért, hogy ha császárral szülsz több időt kell benn töltened a kórházban. Ahol én fogok szülni ott 2 perces fájásokkal tolták be a műtőbe az egyik ismerősömet,holott előre tudták hogy császározni kell. Szóval a vajúdás nem maradt el.
2012. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hiába pontoztatok le! ez az igazság,


aki egészségügyi suliba járt,stb, az tudja mire számíthat ha kórházba kerül !


nem fognak vele kivételezni csak azért mert nebáncsvirág-

2012. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Menj el,s nézd meg a szülőszobát,esetleg apás szülés szóba jöhet? Mi szülésznőt fogadtunk,mindenben partner volt,segített mindig,el is múlt a félelmem.
2012. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Én is eü. dolgozó vagyok,de ahogy mondják,"akasztják a hóhért",ne izgulj,legyen egy fix ember a szülészeten,akiben bízol.
2012. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni,hogy fogadsz orvost és szülésznőt,meg bent lehet veled a párod,ha megnyugtat.Én is féltem a szüléstől és a kórházi napoktól,főleg hogy olyan sok "jót" hall az ember.

A férjem nem volt bent velem (nem szerettem volna,hogy úgy lásson),szülésznőt nem orvost viszont fogadtam.Az orvos nagyon gyakran bejött hozzám vajúdás közben és a szülésznő is rendes volt.Végül császár lett,szerintem inkább szülj rendesen ha teheted.

A babám besárgult emiatt 10 napot töltöttünk kórházba és nem volt olyan rossz mint mondták,velem mindenki kedves volt.

Idővel enyhülni fog ez az érzésed,de van olyan orvos aki pénzért megcsászároz ha nagyon akarod.De nem ajánlom,mert a felépülés hosszadalmas.

2012. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!