Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy áll a Semmelweis Kórházba...

Hogy áll a Semmelweis Kórházban a Szülészet Miskolcon?

Figyelt kérdés

Szeptember végére vagyok kiírva és ott szülnék, ha ugye addigra kész lesz. Valaki járt esetleg arra? Vagy hallani róla, mikor lesz az átadása az épületnek?

24 hetes kismama


2009. jún. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam csak 2010-ben adják át.
2009. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg én is oda fogok tartozni a jövő hónaptól és én is szeptember végére vagyok kiírva, de a megyeibe kell majd mennem szülni.

24+4 hetes kismama

2009. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért kell a megyeibe menned? Én amúgy nem a Semmelweisbe tartozom, de oda járok, a dokim ottani.
2009. jún. 9. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kell a megyeibe mennem, mert addigra nem lesz kész a szülészet a semmelweisben. Legalábbis a mostani védőnőm azt mondta, majd hónap végén jelentkezem át a másikhoz, talán ő többet mond. Most a vasgyárba járok, de jövőhónap elejétől vidéken fogunk lakni, és már a semmelweisbe fogok tartozni. Nekem nincs fogadott dokim.
2009. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én amikor voltam szülőszobalátogatáson a vasgyáris semmelweisbe, akkor azt mondta a hölgy hogy júliusban lesz az átadás, de azóta nemtudom mi az új fejlemény, én március végén voltam ott.

Viszont én a megyeiben fogok szülni nemsokára.

37 hetes kismami

2009. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta új info?
2009. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!