Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a méhlepény...

Milyen érzés a méhlepény megszülése? Ugyanolyan fájásokkal jár, mintha a baba születne meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miután megszületett a baba, a méhlepény már semmi. :)

Boldog vagy hogy láthatod a babádat és nem is törődsz mással. Én teljesen megfeledkeztem arról hogy a méhlepényt is meg kell szülni, és nem értettem minek nyomogatják a hasamat.

Boldog babavárást és könnyű szülést! :)

2009. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt már észre se veszed. Nekem csak annyi bajom volt vele, hogy "még nem vagyunk készen". Fáradt voltam, hagyjanak már...
2009. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a méhlepényt kis sem kellett nyomnom, mert mire szóltak hogy most nyomjak egyet addigra kicsusszant magától. így szóltak hogy mégsem kell nyomni, de egyáltalán nem fáj. Igazából nekem nem is a pici kinyomása fájt hanem előtte a vajúdás. Maga a szülés nem fájt nekem.

Könnyű szülést kívánok

2009. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte észre sem vettem, akkor már nem voltak fájásaim, magától kicsúszott. Az előző babánál úgy nyomta ki a műtős, mert a doki nem várta meg, míg magától leválik (sietős dolga volt, ment volna aludni..).
2009. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egyet nyomtam, és lazán kicsusszant - még a doki is meglepődött, nem fájt egyáltalán
2009. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt, ahogy megszületett, de csak egy pillanatra.
2009. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nyomtam, kicsit nyomogatták a hasam, észre se vettem.

egyáltalán nem fájt!!!!

2009. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem akart kijönni, a doki már beletenyerelt a hasamba, aztán könyökölt, meg kézzel próbálta kiszedni, hát nem volt kellemse. Aztán végül elkábítottak és kikaparta. Szóval nekem emiatt fájt, amit a doki okozott, de akkor már annyira nem érdekelt az a fájdalom, hogy nem is emlékszem rá. Csak örültünk a párommmal, hogy megvan a baba :) Állítólag akkor nem jön ki (megtapad), ha abortusz, vagy vetélés volt már az anyának. Nekem egyik sem volt :)
2009. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lazán megnyomták a hasam, és kicsúszott. Észre sem vettem.
2009. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
En megkertem az orvost, hogy a mehlepenyt mar hagyjak bennem, ne faradjanak, szenvedtem eleget, megis kiszedtek :) egy fajasra kellett kinyomni, nem volt kellemes, szerintem harmadjara sikerult.
2016. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!