Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy készültök a program...

Hogy készültök a program császárra?

Figyelt kérdés

Lelkileg,fizikailag.stb..

kinek miért lesz?



2012. márc. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

9 nap mulva lesz nekem program csaszarom, hat en szerintem meg fel se fogom igaz a gyereknek mindene megvan szepen bevan pakolva de meg az en korhazi csomagom sehol nincsen kesz:( holnap meg is csinalom...

ja es azert lesz mert az elozo szulesem is csaszar volt, es a dokim nem rizikoztassa sima szulessel ezt sem..

2012. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Gyereknek ruha, pelenka, tisztálkodó felszerelések, minden pár napra ami kellhet neki

Magamnak köntös, ruhák, sok betét, mellszívó,

Orvosnak a boríték

Rokonoktól sok szívességkérés (kaja, fuvar)

Gyerekszoba parádéban, angelcare beüzemelve, gyerekruhák, pelenkák stócban

lelkileg: alig várom :-))))))))))))))

Az első gyerek 1 éve császáros lett, félő, hogy szétszakadna a varrat ha természetesen szülnék

Nem bánom, úgyis félek a fájdalomtól, a gyerek meg ígyisúgyis gyerek :-)))

2012. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már csak emlék, de ami plusz fontos még:

- szőrtelenítés és hajmosás, egyrészt a hiúság miatt, másrészt utána lehet, nem lesz rá sokáig alkalom :)

- valami olyan alkalmatosság, kötél, amivel ha hozzákötöd az ágy végéhez, fel tudod magad húzni ülésbe

- algopyrin

Egyébként meg nyugi: lényeg a baba - és olyan gyorsan fognak pörögni az események, hogy nem érsz rá majd magadra :)

2012. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem is már emlék, de mivel nagyon szerettem volna rendes szülést, eléggé kudarcként éltem meg amikor kiderült hogy nem így lesz, ezt olvasgattam:


[link]


faros baba volt, mint utóbb kiderült nyakán köldökzsinórral,végül nem a kiírt időpontban jött, hanem 2héttel előtte, ez kellőképpen felgyorsította úgy az eseményeket hogy nem volt időm problémázni. Nekem kifejezetten segített hogy nem képzeltem el, hogyan lesz (nyilván elmondták előtte, de nem morzsolgattam magamban), hagytam hogy sodorjanak az események és nem rettentem meg a fájdalomtól utána, szükséges rossz, cserébe van egy kis tüneményed. Teljesen pozitív volt így utólag (persze rám sem néztek a szobámban, voltak k*csög nővérek, meg is fáztam, mindegy) és már csak egy 3napos kellemetlen emlék a fájdalmas része. Szerintem sokan ott "rontják" el, hogy túl nagy feneket kerítenek a fájdalomrészének és pont lemaradnak a babával való első pár nap élményéről.

2012. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!