Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen erős a jósló fájás?

Milyen erős a jósló fájás?

Figyelt kérdés

Sokan azt írják itt, hogy menzeszgörcsszerű.

Én amit eddig éreztem, lefelé nyomódott a baba a végbelemnél erős nyomást éreztem, mintha kakilnék, alig bírtam ülni. Aztán volt olyan, hogy az egész méhem fájt, de olyan volt, mintha tépnék ki a belső szerveimet. Ez egyik sem mensi-szerű:). Ez hétvégén volt, azóta semmi. Lehet, hogy egyből erősebb fájásokkal fogok indítani? Lehet ebből valamire következtetni? Bocsi, ha hülye kérdés, de első baba és eddig semmim nem fájt. 38hkm.


2012. márc. 14. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A jósló, olyan mint amikor látod messziről, hogy jön a vonat, (érzed, hogy elkezd feszülni a hasad) aztán egyre közelebb ér és hallod, hogy elkezdi nyomni a kürtjét, (elkezded érezni a fájást), amikor előtted elhalad, be kell fognod a füled, mert olyan hangos, ( itt a legerősebb a fájás) aztán a vonat elhalad előtted, a kürtjét se nyomja már és már a hangja is elvész. ( A fájás a csúcspontról szépen enyhül és abbamarad, a hasad is elernyed). Azt hiszem ez a hasonlat talán a legjobb. 38 hetes második babás

2012. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amiket írtál tüneteket az egyik sem jósló. Növekszik és helyezkedik a baba és azért érzed ezeket. Szerintem nem lehet ebből következni, mert a végén már mindenkinek vannak hasonló tünetei. Még egyébként a jóslóból sem lehet következtetni, sajnos...
2012. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!