Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után elég az Always...

Szülés után elég az Always éjszakai betét vagy jobb lenne ennél valami "erősebb"? Mi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tena lady betét. Én is éjszakai betéttel készültem csak. 1 órát nem bírt ki,és az egyik szobatársamtól kaptam tena lady betétet és az volt jó. 3. nap már jó volt az éjszakai.
2012. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban vegyél egy pár darab inkontinencia betétet. Nem biztos, hogy kelleni fog, de jó ha van. Van aki nagyon erősen vérzik az első pár napban, van aki kevésbé. Nem tudhatod, te milyen leszel.
2012. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban én TENA betétet használtam, és kellett is, nagyon sok vérre számíts! Otthon már elég volt az Always éjszakai betét. 2 naposan jöhettünk haza, így kb 2-3 napra szerintem inkább vegyél TENA betétet + TENA hálós, eldobható bugyit. Nekem ezek beváltak.
2012. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is vennék nagyobbat.Nekem nem volt brutál erős a vérzésem, viszont nem bírtam kimenni a WC-re olyan gyenge voltam...szóval jól jött, hogy nagy betét volt bent.

Arról nem beszélve, hogy hosszú is az ilyen betét, tehát mindegy hogy fekszel, kicsi az esély, hogy átázol.

2012. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Tena bugyit vettem (ebben gyárilag benne van a betét). Nem csúszkál, sok cuccot fel tud szívni, és kényelmes. Itthon is ilyenben voltam egy ideig, bent a kórházban is ilyet használtam. Ha elhasználódott, csak széttéped oldalt, és felhúzod a következőt. [link]
2012. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár napban én Tenát használtam, nem is tudom melyik méretet...talán az extrát! A lényeg, hogy az Always az első napokban semmire sem lett volna elég.
2012. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!Akkor mindenképp veszek Tenát!
2012. márc. 19. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tescóban 12 db-os, ugynevezett gyermekágyi betét 530-Ft-ért tökéletes volt, még maradt is, amikor átváltottam a sima betétre.
2012. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mázlista voltam mert nekem bőven elég volt az éjszakai always.

Az első csemete nyári, vele ha nagyobb betétet is használtam volna akkor is rengeteget cseréltem volna, mert egyszerűen nem bírtam a szagát az alvadó vérnek, melegben dunsztolódni:s

A második kicsivel ugyan sokáig, de csak maszatolva tisztultam, megint nem lett volna értelme nagy betétnek. (persze volt itthon nagy betétet, meg akár anyósomtól is tudtam volna kérni inko betétet ha kell, de nem kellett)

Szóval kinek mi válik be.

2012. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is always-t használtam és örültem is nagyon, hogy nem kell a nagy betét, aztán begyulladt a gátam és lehet, hogy azért, mert nem pamut borítású betétet használtam, hanem a lukacsos műanyagos alwayst...
2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!