Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán szülő...

Debreceni Klinikán szülő anyukák, leírnátok, hogy hogyan zajlott a szülésetek?

Figyelt kérdés
Két hónapon belül megszületik az első gyermekünk, és nagyon kíváncsi lennék, hogy mi hogyan zajlott nálatok! :)
2012. márc. 19. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

én bent feküdtem szülés előtt egy hónapot. a kórházi ágyon vajúdtam több,mint 24 órát.amikor elkezdett folyni a magzatvíz,felmentem a szülőszobára.

megvizsgált az ügyeletes,és közölte,hogy itt még aznap baba lesz.ekkor volt öt óra.19 után meg is lett a fiam.beöntést nem kaptam,nem volt idő.a borotválás annyi volt,hogy a szülésznő húzott egyet a borotvával

fájdalomcsillapításra sem volt már idő

amikor úgy éreztem,hogy kakilnom kell,szólnom kellett.mondták,hogy nyomjak egy próbát.meg is tettem,erre elkezdtek kiabálni,hogy szülünk,és gyorsan áttoltak a szülőszobára.tolófájás közben kellett átmásznom.nyomtam kettőt,és meg is lett a fiam.rámtették,a fiam le is kakált,utána a férjem elvágta a köldökzsinórt.a többi részletre nem emlékszem.ja utána egy órát fekhettem,aztán fel kellett kelni pisilni és zuhanyozni.amikor ez megvolt,levittek az osztályra

2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még 2008-ban szültem, nem volt fogadott dokim. Túlhordás miatt indították. Reggel amnoicentézis után mondták, hogy kitágultam, menjek a szülőszobára. Dél körül felmentem, aláírtam a millió papírt, beöntés, borotválkozás, aztán rámkötötték az oxit. Ettől fájásaim lettek, majd burkot repesztettek. Fél 5-re született meg a kisfiam. A férjem végig velem volt, a szülésznő is szinte végig ott volt, az ügyeletes orvos is többször jött még a vajúdás alatt. Miután a babát megmosdatták, megmérték, felöltöztették, engem összestoppoltak kitoltak a szüleinkhez, hogy lássák ők is a babát. Aztán visszatoltak a szülőszobára, de én nem tudtam pisilni, hiába csináltam akármit, így az éjszakát ott töltöttem, a babámat pedig elvitték a csecsemőosztályra. Katétert is kaptam. Sajnos hajnalra kiderült, hogy vérömlenyem lett, ezért meg kellett műteni. Miután felébredtem az altatásból már ott volt a kisbabám mellettem. Délután vittek le az osztályra. Összesen 1 hetet töltöttünk bent, én meg voltam elégedve, mindenki aranyos, kedves, segítőkész volt. Illetve a szülőszobán volt két éjszakás nővér, na őróluk egy pici jó véleményem sincs, nagyon flegmák és lekezelőek voltak. De az újszülött osztályra egy szavam sincs! :) Sokat segítettek. Őszre várjuk a köv. babánk érkezését, én megint ott fogok szülni!


Könnyű és gyors szülést kívánok, addig is boldog babavárást!

2012. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és gratulálok a babákhoz! :)
2012. márc. 23. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!