Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi ez a "hasmenéses" érzés?

Mi ez a "hasmenéses" érzés?

Figyelt kérdés
Vasárnapra vagyok kiírva.Már napok óta reggel és de.-t úgy fáj a hasam,mint akinek hasmenése lesz.1szer vagy 2szer van lazább székletem és elmúlik.Este pedig jönnek a jóslók.Jajj mikor szülök már meg :) ?Bár ha ma tuti belehalok olyan fáradt vagyok,a 2,5éves kisfiam kiakasztott az éjjel,semmit nem aludtunk....Na köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 21. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedbe jelezném a nagyszülőknek, vagy akik a kicsire vigyáznak majd, hogy legyenek készenlétben! :-)

Könnyű szülést és egészséget!

2012. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az ilyen is jelzi a hamarosan bekövetkező szülést. Így tisztítja magát a szervezet. Egyik ismerősöm pont így járt, az első hasmenéses naptól számítva a 6-on szült meg. Majd írd meg légyszi, hogy mikor született meg a kicsi. :)
2012. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyan ez a helyzet. 39 hetes vagyok. Tegnap hajnalban jött rám ez a hasmenéses izé, ma pedig reggel. Nekem is indulnak utána a jóslók. Nekem sem volt eddig ilyen. Remélem hamarosan szülünk:)
2012. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj már nagyon jó lenne tényleg :) Már mindenki készenlétben van akit ugrasztani kell ha eljön az idő.Kiváncsi leszek mikor születik meg...elsőnél nem volt semmi ilyesmi,még jósló sem...vagy legalábbis nem éreztem.
2012. márc. 21. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam tényleg ugyan ez. Az elsővel elfolyt a magzatvizem a 38. héten. Addig még keményedésem se volt. Most meg...
2012. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindegy,most már bármi is lesz mindjárt túl vagyunk rajata :) Kitartás neked is!!!
2012. márc. 21. 14:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na ki,hogy áll :) ? Az én babócám 26.-án született meg 55cm és 3950g-al.Egy hétre a hasmenéses dologra.

2012. ápr. 3. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 22-én született meg a fiam, Dani. 3770 g és 55 cm. Nagyon Drága és már elértük a 4 kilót, annyit eszik:) Gratulálok!

2012. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is gartulálok neked!!!!Mennyiket szopizik?Mennyi időnként?Az én kisfiam Barni van amikor 2 óránként követelőzik,de ebéd után pl el tud aludni 3,5 4 órát is.Nagyon jól szopizik. 90-100-akat.
2012. ápr. 4. 14:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szoktam mérni csak a reggeli meg esti súlyát.

3640 grammal jöttünk haza és most 4120 gramm, tehát két hét alatt jó sokat evett és hízott:) Általában 3 órákat alszik és délelőtt meg délután is beiktat egy-egy ébren levős időszakot, akkor 1-2 órát fent van és nézelődik. Egyébként egy kis tündér.

2012. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!