Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Általában hamarabb és könnyebb...

Általában hamarabb és könnyebben megszületik a második baba?

Figyelt kérdés
Természetes úton való szülére gondolok.
2012. márc. 21. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
nem hiszem,ez csak közhely...
2012. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem :)

Üdv egy második babás 38 hkm

2012. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen!!

Valkitől itt olvastam, aki szakirodalomból vette, hogy a 2.szülés a legkönnyebb általában.

Nekem 3szülésem volt, mindhárom könnyű és gyors volt, de a legeslegkönnyebb-gyorsabb a 2.volt, és nem is fájt feleannyira sem, mint az első.

Az első fájt a legjobban és az tartott a legtovább is, 3.5óra.

A harmadik még kevésbé fájt mint a második, de egy kicsit hosszabb ideig tartott. :))

Könnyű szülést neked és a 38heteskének is!! :))

2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő könnyű volt a harmadikkal szenvedtem rendesen. Úgyhogy szerintem sincs feltétlen így...
2012. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elvileg, ha időnem nincs messze a kettő, akkor igen. Bizonyos idő után már nem jellemző. Nekem a dokim azt mondta, +4 évnél már nagyon nincs jelentősége.

Nálunk 22 hónap van a kettő között, a másodiknál éppen beértünk a kórházba, az elsőnél az első fájásoktól számitva kb 5 óra alatt lett meg.

2012. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a második szinte teljesen ugyan olyan volt mint az elsö, minden egyformán zajlott, csak a második sokkal rövidebb volt !
2012. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, nálam ez így volt. Az első baba 20 óra alatt lett meg, a második 3 és fél óra alatt. Az elsőnél volt gátmetszés, a másodiknál nem. Azonban a fájdalom pont ugyan akkora volt, csak az elsőnél lasabban érte el a csúcsot, így azt nehezebben viseltem.
2012. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

NEM!


Nekem a 4 szülésemből a legborzasztóbb a második volt,pedig ő volt a legkisebb 3350 55 cm.Máe a fiamhoz képest,aki 4300 és 62 cm-rel született.

2012. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő telik el a két szülés között, ill egyéni dolog is. Nekem az első baba 18 óra alatt lett meg. A második 4 év múlva született, és a mai napig nem értem mi történt, mert éjjel háromig aludtam, voltak ugyan pocakkeményedések, de nem volt olyan vészes, és csak fél négykor jutottam el odáig fejben, hogy időt mérjek. Fájni nem fájt, csak már furcsa volt, hogy gyakran keményedik a hasam. Mértem időt, és nagyot néztem, mert akkor már három perceseim voltak. Bementünk a kórházba, méhszáj egy ujjnyi, doki elment vissza aludni, mondván, ebből mostanában nem lesz gyerek. Ekkor volt négy óra. Ezután volt egy nagyobbacska fájásom, aztán tíz másodperc múlva mégegy. A szülésznő azt mondta menjek fel az ágyra, megvizsgál, mert neki ez gyanús. Mire felmásztam, a fej elindult kifelé :) Ezt sem éreztem, a szülésznő mondta. Orvos visszarohant, nyomtam egyet, és felsírt a kislányom :) Mindenkinek ilyen szülést kívánok :)
2012. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát NEM!majd meg haltam.3 hete szültem 2.gyermekemet és borzasztó volt nem kívánom senkinek még infúziót is kaptam h gyorsabb legyen de állandóan vissza csúszott a baba kb 10.nyomásra lett meg de úgy hogy az orvos rám feküdt és kinyomta belőlem.méhszájamat kellett varrni és azóta is csak vérzek.
2012. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!