Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az igazi fájás mennyire fáj?

Az igazi fájás mennyire fáj?

Figyelt kérdés
3 óra óta fáj a derekam és 20 percenként a hasam. Van eleje-teteje-vége, de nem erős. Szinte alig fáj. Székelési inger is társul hozzá. Ez jósló vagy igazi? Zuhanyoztam nem lett erősebb, de nem is múlt el. Meddig tarthat egy 20 vagy 10..stb..perces szakasz?
2012. márc. 23. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó fél óra volt a durva, előtte csak mensis görcs féle volt, figyi ne agyalj ezen, az eredmény minden fájdalmat megér
2012. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én többször is majdnem elájultam a fájások miatt.
2012. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem félek a fájdalomtól. Csak azért kérdeztem, hogy milyen erősségű az igazi, hogy el tudjam különíteni a jóslótól.
2012. márc. 25. 17:49
 14/14 anonim ***** válasza:

El fogod tudni, ez tuti. Én se hittem, hogy menni fog, aztán mégis. Az igazi fájások semmivel nem téveszthetők össze. Gondolom, úgysem húsz percesekkel akarsz indulni a kórházba (bár nem tudom, milyen messze kell menned) de ha közel van, ötperceseknél elég, azt meg képtelenség összetéveszteni bármivel.

Majd írd azért meg, milyen volt! Jó babázást! :-)

2012. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!