Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A lepényem mellsőfali, nem...

A lepényem mellsőfali, nem vándorol, császár utáni második baba, nagyon úgy fest, h a sebnél van, mire számíthatok? doki még nem mondott semmit, csak anno azt h majd feljebb megy. De nem ment, ma a 4d uh. N takarta a babám arcát 30hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 22:12
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 5 év telt el a császár után.Nagyon izgultam,hogy a második sima szülés legyen. Szerencsém volt. Azt mondta a dokim,csak az számít,mennyire vékonyodott el a császáros heg a második terhesség alatt. Megvolt az a minimum mm.,amivel még meg lehet szülni a Babát hüvelyi úton.Örültem,hogy ezt is átélhettem. A lepényemről nem tudtam semmit. Ez az egy dolog volt a mérvadó.Kitartás.Imádtam terhesnek lenni.Remélem,neked is minden rendben.
2009. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!


köszi a bíztatást,én még azért is izgulhatok,mert h csak 20hó lesz a gyerekek között..

2009. jún. 13. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

szia már biztos megszültél! először is akkor gratulálok!

Megkérdezhetem, hogy hogy sikerült a szülésed? ismét császár volt? akadt e valamilyen próbléma? csak azért kérdem mert pont én is szűlés elött állok azokkal a paraméterekkel, mint te anno.


köszi

2010. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia!


hálistennek nem volt semmi gond, babcikám császárral bujt ki, nem volt semmi probléma,picit talán óvatosabban jártak el,de ez attól is lehetett h most programozott volt,az első meg sürgősségi


köszi a gartulációt,én is nagyon drukkolok neked!!!

2010. jan. 28. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!