Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szólnátok ehhez?

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Holnapra vagyok kiírva indított szülésre és tegnap voltam NST-n. A drága szülésznő (nem fogadott) totál beteg. Mivel volt kézi vizsgálat is, volt időm látni :/ Összevissze tüsszögött, köhögött a LEVEGŐBE, az orrát a steril kesztyűbe törölte, amit utána nem cserélt le. Aztán még nekem panaszkodott, hogy olyan lázas, hogy alig áll a lábán.


Ez egy kis vidéki kórház, ahol összesen 2 szülésznő van, ők váltják egymást. De a másik kis hölgy szabadságon van, pedig szívesebben szülnék nála. Egyszerűen undorító belegondolni, hogy esetleg meg is fertőzheti a kicsit is és engem is..


Mit csináljak? :(


2012. márc. 29. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne, hátha holnapra annyira sz@rul lesz, hogy ő betegállományba megy, a másikat pedig behívják helyette... Sajna, ezzel nem tudsz sokmindent tenni; gondolom ez a szerencsétlen sem szórakozásból van bent lázas betegen. Ha ő sem lenne, akkor még rosszabb lenne -pl-neked.
2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oké hogy beteg meg vidéki kórház meg egyebek, de könyörgöm nem tanították meg neki hogy ilyenkor a minimum a szájmaszk, gumikesztyű(amit cserélünk is). ?????
2012. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még az kell,hogy szülés előtt te is elkapd s akkor jól nézel ki.De ha valaki ilyen munkát végez nem értemmhogy nem kellene tudnia,hogy ilyenkor mit kellene tennie.

Viszont lehet,hogy még 1 hetet ráhúzol a dátumra s addig csak helyre jön.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, minmum szájmaszk és gyakori kézfertőtlenítés lenne a megoldás, ez ilyenkor alapvető. zárójelben jegyzem meg, hogy a megfázás egy dolog, amitől sajnos valóban tartami kell, azok a kórházi környezetben előforduló, amtibiotikumokra és fertőtlenítőszerekre rezisztens kórokozók.
2012. márc. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!