Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után valakinek aranyér...

Szülés után valakinek aranyér műtéte volt?

Figyelt kérdés
Nkeem nagyon kijött és bármit amit megpróbáltam nem használt.És már nagypon zavar.Meg kéne műtetnem,de az hogy zajlik?Altatnak,és meddig kell bent lenni utánna?Mennyi idő a gyógyulásd,nagyon fáj?
2009. jún. 17. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy offolok, de hasonló a problémám előtted pár kérdéssel tettem fel pont ezt.

Neked ajánlották a műtétet? Sűrűn jelentkezik? Köszi

2009. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem a kérdésedre fogok válaszolni, tehát előre leszögezem, hogy lehet, hogy nem lesz hasznos. szülés után 4 héttel és másfél tubus reparon krém használata után is azt hittem, hogy ebből műtét lesz. aztán egy hét múlva teljesen elmúlt. szóval ha még csak pár hét telt el, szerintem légy egy kicsit még türelmesebb, ha még nem telt el 2 hónap. ha letelt, akkor műtét, állítólag altatásban is megcsinálják, nem olyan drága, aznap haza lehet jönni. csak azért tudom ,mert annak idején én is nézegettem.
2009. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát már sajna 4 hónapja szültem és csak nem múlik.Ha el is múlik egy kicsit a kenőcsöktől (de csak minimálisan) akor is vissza jön ahogy nagy vécézek. Most pénteken megyek a nőgyógyászomhoz,majd megkérdezem hogy mit leht vele csinálni,mert semmi nme használ.
2009. jún. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!