Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban mennyit...

Szent István kórházban mennyit illik adni?

Figyelt kérdés

Lenne két kérdésem:


Az egyik:

Ha az a felállás lesz hogy a szülésznőmnél és a saját orvosomnál szülök akkor kinek mennyit illik adni? (azért túlzásba nem szeretném vinni mert nem vagyunk gazdagok, és amit lehet inkább a kislányunkra költenénk még el, viszont majd a 2. babát is itt szeretném mármint ennél a dr.nőnél!)


A másik felállás:

Szintén a saját szülésznőm és egy számomra még idegen dr.nőnél szülök (mert egy hétre ő fogja helyettesíti az én Dr.nőmet mert el kell utaznia)


ezért én úgy gondolom ha nem a saját orovosomnál szülök akkor neki lehet kevesebbet is adni!

De mégis kinek mennyit szoktak, amit nem tartanak túl kevésnek! Tanácstalan vagyok!


köszönöm előre is! :)

Ma 40+0 , de még semmi jelét nem érzem h én szülnék hamarosan! :(


2009. jún. 17. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom hogy a magánrendelése 10 szeresét illik adni

a szülésznőnek mi 15- öt szántunk de nem fogadta el

és miskolcon szültem

2009. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam,a szülésznő fogadott(én is ott szültem,fogadott volt nekem is,a dokimmal együtt).Ebben az esetben 30 ezret szoktak adni(az Istvánban).A dokit nem tudom,én az enyémtől egész egyszerűen megkérdeztem,h mennyiért vállalja.Ő megmondta,én azt reálisnak tartottam,és ezzel le is volt zárva a téma.Könnyű,gyors szülést!
2009. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!


Huhhh.....jó sok igen ezt már sok helyen olvastam! De nekem 10.000 a magánrendelése, így 100.000 csak a dokinak baromi sok :(


Nem tudom azért belegondol az ember h mégis a szülésznő van ott végig velem, ha jól tudom, a doki már csak a végére jön be!???


Mégis a doki kap sokkal többet! na mindegy!

Akkor egy másik kérdés: :)


szerinted/szerintetek

én úgy gondolatom a szülésznőnek egy 30e ft-ot (Ő 100 % hogy ott lesz)!


Ha saját orvosomnál szülök akkor neki max olyan 50e amit tudunk adni


ha abban az egy hétben szülök (jövőhét) akkor annak a dokinak meg olyan 20-30e ft-ra gondoltam!?


nagyon gáz ez így? tényleg nagyon meg vagyok elégedve mindenkivel és nagyon megbízom az orvosomban, de mindenki pénzből él, mint ahogy mi is!

2009. jún. 17. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont ma 6 hónapja szültem a Szent Istvánban. Fogadott szülésznőm és orvosom volt. Nekünk a doki kerek perec megmondta hogy az anyasági támogatás összegét kéri, így mi 70.000-et adtunk neki. A magánrendelés egyébként nálunk is 9000 Ft volt/alkalom. A fogadott szülésznőnek én 20.000-el készültem, de miután nagyon nagyon meg voltam elégedve még mellé csúsztattam egy ötöst, tehéát 25.000 adtunk és nagyon hálás volt érte.

Teljesen jó ahogy Te gondolod, egyáltalán nem gáz, nem kevés amit adni akartok.

Ha más dokinál szülsz neki sztem bőven elég 20-30 körül adni.


Könnyű szülést kívánok Neked!


Ja és ha teheted kérj egyágyas szobát. Én 3 ágyasban voltam, de 1 perc nyugtunk nem volt, állandóan jöttek a látogatók, szörnyű volt.

2009. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 13.56-os válaszoló vagyok.Igen,a 30 ezer reális, a fogadott szülésznőnek annyi a tarifája(mint írtam,mi is annyit adtunk)A doki nálunk is 70 ezret mondott(a magánrendelésén 14000 ft a vizitdíj,durva lett volna annak a 10x-ét adni))azzal se volt gondom.
2009. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

nekünk 5 000 volt akkor a magánrendelés

mi 50 eftot adtunk és úgy láttuk nem kevesellte

2009. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!