Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kádban vajúdni a szülőszobán...

Kádban vajúdni a szülőszobán fürdőruhában lehet? Vagy mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 14:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ, és a jókívánságot is! OK, ha azt mondjátok, hogy nem égő totál pucéran vajúdni, akkor én se csinálok majd belőle gondot, bár ha megengedik a melltartót, az szerintem rajtam lesz. Volt már egy szülésem, akkor nem használtam ki a kádat, és tudom, hogy a bugyi kerül le a leghamarabb, csakhogy a hálóing teljesen takar, kivéve a kitolásnál. Ezért nem tudtam, nem vennék-e rossz néven, ha pucérkodnék. Na meg én is jobban érzem magam, ha valami van rajtam idegenek előtt.
2012. ápr. 13. 21:55
 12/17 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető,hogy jobban éreznéd magad,ha lenne valami rajtad:)

Nem is értem,hogy aki azt írta őt nem érdekli van e rajta valami vagy sem....szerintem abban a kiszolgáltatott helyzetben még kényelmetlenebb a a teljes pucérság :S

Persze nem vagyunk egformák,engem feszélyezne,függetlenül attól,hogy épp a szüléssel vagyok elfoglalva.

Szerintem melltartót,kicsi toppot engednek felvenni..én biztos kérném:)

Jó egészséget kivánok!

2012. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is kádban vajúdtam, egyáltalán eszembe se jutott, hogy meztelen vagyok. :)
2012. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kb úgy éreztem magam a meleg fini vízben, mintha fürödnék, a saját kádamban, leszámítva, hogy nem volt egy méter hab-gyertya és jöttek a fájások. Ha épp kimásztam, akkor felvettem a khzi rucit.


Könnyű szülést:)

2012. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12: Minden rosszindulat nélkül kérdezném, szültél már, vagy csak fogsz? :) Ha szültél már, akkor nagyon szép és könnyű szülésed lehetett, ha ráértél ezzel foglalkozni, hogy van-e rajtad valami.

Igen, akármilyen hihetetlen legtöbbünknek eszébe sem jut, hogy húha, mit fog szólni az orvos, ha meztelenül lát... Én speciel örültem, ha pár percig tudtam úgy szuszogni, hogy ne érezzem azt a baromi nagy fájdalmat... Azon voltam, hogy minden percet túléljek. Akármilyen elképesztő és hihetetlen, ilyen állapotban pont nem érdekelt, hogy pucér vagyok. Látott az a nőgyógyász már sok mindent ne aggódj! A szülésznőkről nem is beszélve...

2012. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17.49-es

12-vok.

Hogyis kezdjem...

Igen szültem,igaz "csak " sürgősségi császárom volt..nagyon sok próbléma miatt..tehát nem volt "álomian könnyü és rózsszín" sajnos...de amikor a műtős fickó emelt át a hordágyra igen is nekem eszembe jutott,hogy remélem nincs ki az összes seggem...mert bár nem vagyok prűd,sem maradi ettől még nekem ezek az emberek idegenek...sajnálom én igy éreztem!

Ne kelljen már elnézést kérnem,vagy szégyelni magam azért mert kényelmetlenül érzem magam pucéran idegen emberek előtt és ,mert a kérdezőt is megértem emiatt!

Ez nem kellene,hogy vitát inditson,nem vagyunk egyformák...a kérdés is egyértelmű volt és mi van megint???

Megy a mitudodtehogymilyenaz....:(

Szomorú!!!

2012. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez aranyos :) még h fürdőruha :) pucér leszel,de hidd el egy percig se fog érdekelni örülsz h élsz a fájdalom miatt. ha szégyenlős vagy,ne kádban vajúdj,lehet beülni labdára zuhany alá,és ott egyedül vagy
2012. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!