Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elvileg még 5 nap, más is...

Elvileg még 5 nap, más is meghatódik előre így a végén?

Figyelt kérdés
Már van gyerekem,talán azért jön rám a sírás,mert már tudom milyen csoda vár rám?!Ha belegondolok,hogy így vagy úgy napokon belül meglátom a babám,különleges érzés fog el.Most már abszolút nem gondolok másra.Legfeljebb arra,hogy a kisfiam hogy reagál a hugira.
2009. jún. 19. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igaz én még nem járok a végénél (22+5 hetes km), de ahogy olvastam amit írtál, majdnem elsírtam magam!

Nekünk első babánk lesz,és annyira várom, hogy azt szavakba önteni nem lehet,nem érdekel milyen fájdalom vár rám,csak a kezembe tarthassam a mi csöpp lányunkat!!

Remélem hamarosan megszületik a kishugi és könnyű szülésed lesz!! Jó babázást Nektek!! :))

2009. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak izgultam hogy nehogy a boltban jöjjön rám a szülés.. én igazából akkor hatódtam meg amikor a szülés után magamhoz tértem (császár) és velem volt a baba..
2009. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olyan aranyosak vagytok,azt hittem ez a kérdés senkit nem érdekel.Az első császár volt,tehát utána se sírás se nevetés,mert fáj a seb.Tök sírós érzékeny vagyok amúgy.Tök jó volt,hogy anyunak jöttek a könnyei,én meg csak mosolyogtam,hogy én most nem tudok.nektek is könnyü szülést,és sok boldogságot!
2009. jún. 19. 12:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi még csak most döntöttük el hogy jöhetne lassan a baba, így kezdek erre az oldalra szokni, még is csak ha bele gondolok abba, hogy egyszer nekem is lesz egy saját csemetém, már akkor meghatódok. Képes vagyok mindenen sírni, de előre látom, hogy ha én leszek a szülő szobán, és először látom meg a picit, akkor nem a fájdalom miatt fogok zokogni, hanem a meghatottság miatt :)
2009. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 5 hónapja szültem, mióta teherbe estem még egy mosóporos reklámon is tudok sírni, szülés előtt és szülés után is mindenen meghatódok főleg ha babás dologról van szó.... mi anyukák, már csak ilyen sírósok vagyunk :D
2009. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az utolsó hetekben csomagoltuk ki a kis ruhákat férjemmel (első baba), előtte nem volt rá időnk, mert költöztünk, úgy sirtunk összeborulva, hogy milyen pici aranyos ruhák, és milyen pici aranyos lesz benne a kisfiunk!! Még most is pityergek, ahogy leirtam...

Egy 2.5 hós bébi anyukája

2009. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!