Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogy indult be a szülés?...

Kinek hogy indult be a szülés? Otthonról mentetek be fájásokkal, esetleg elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nekem az elsővel szerencsém volt, mert pont vizsgálaton voltam a dokimnál és mondta, hogy már ne menjek haza. De most a másodikat várom és félek, hogy ha itthon vagy máshol jön rám, akkor bepánikolok.
2009. jún. 20. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A 2. gyereknél itthon kezdett el fájdogálni, majd elkezdett fájni a dereka...Elindultunk a 40 km-re lévő kórházba, amint be akartam szállni a kocsiba elfojt a magzatvíz. 1 órát feküdtem a szülőágyon és megszületett a második kislányom.

Kívánom, hogy neked is ilyen gyors és szép szülésed legyen, mint nekem volt.

2009. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itthon indult órás fájással,mire ezt "beazonosítottam" váltott 5 percesre.Elmentem zuhanyozni...apát megpróbáltam nyugodtan ébresztgetni.3 körül megérkeztünk a kórházba,4.30-ig még nst.,beöntés, zuhanyozás....5.42-kor megszületett a lányunk.
2009. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettővel otthon elfolyt a magzatvíz.

8hós baba anyukája

2009. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 41. héten a kórházban indult meg a szülés.

11 hós kislány anyukája

2009. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39. héten elfolyt a magzatvíz. Épp a wc-n ültem :)
2009. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Este 6 körül kezdődtek a fájások reggel 8 után mentem be a kórházba olyan 5 percre van tőlünk a kórház így nem akartam elkapkodni de azt hittem soha nem érünk oda 4 ujjnyira voltam nyitva 8,15 körül burkot repesztett a doki aztán azt mondta megkapom a beöntést stb és már szülünk is 11,30 kor oxitocin infúziót bekötötték 13,45 kor azt mondta a doki tovább nem várunk a csodára nyomunk együtt és 13.58 perckor lett meg a lányom
2009. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 38+5 hetesen indult be, pont hazaértem délután, leültem tv-zni. Egyszer csak elöntött a víz ott lenn, tudtam hogy a magzatvíz lesz az, mert rengeteg volt, hívtam a férjemet, hogy "indul a mandula"! Fájást egyáltalán nem éreztem akkor még, csak a kórházban, amúgy nem pánikoltam be, de remegett a hangom rendesen:)5 óra múlva meglett a baba!

Üdv: 4 hetes manó anyukája

2009. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8 perces fájásokkal kezdődött, este hatkor, reggel 6-kor 6 percesek lettek, úgyhogy bementünk, magzatvíz nem folyt el, burkot repesztettek. Ne izgulj, nem lesz semmi gond, ne pánikolj. :)
2009. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad így gondolni rá!

Nekem előszőr 1 órás fájásaim voltk, este 7-kor kezdődtek. Éjféltől 3-ig 20 percesek voltak, utána 7-8 percesek. REggel 10-re mentem NST-re , onnan még a doki haza akart küldeni, de nem volt jó az NSTeredményem.

2-kor felvettek, fél 3-kor burkot repesztettek és minden segítség és fájdalomcsillapítő nélkül fél 6-re megszültem:-)

2009. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is reggel, mikor kimentem WC-re, ott csücsültem, és elkezdett ömleni a magzatvíz, csak úgy. Aztán ezután fél órával jött az első fájás, és 10 percesek voltak. De Mi berohantunk a kórházba, mert azt mondta a dokim, hogy a magzatvíz elfolyik, akkor menjek, amúgy 5 perces fájásoknál elég elindulnom, ha magzatvíz még nincs. Így is korai volt, este 7-re lett meg a kislányom.
2009. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!