Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbeteg vagyok idáig elég...

Pánikbeteg vagyok idáig elég jol bírtam gyogyszerek nélkül de most hogy közeledik a szülés, nem vagyok jol. Nem jo a közérzetem, és az idegeim sem. Bevehetnék valami gyogyszert amit régebben is szedtem?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha olyanok írnának akik hasonló cipőben járnak.
2009. jún. 21. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
menj el setälni,vagy olvass egy jo könyvet vagy tegyel olyan dolgokat ami leköti a figyelmedet!Ne szedj gyogyszert,es ne PÄNIKOLJ,ezzel csak a babädat is bepänikoltatod!!!Elvezd a terhessegedet,mert hidd el ha megszületik a kismanod,nem lesz idöd "pänikolni",mert ök igen is nagyon igenylik a szüleiket,es ha idegessek,akkor a baba is ideges.Ne agyalj annyit,mert csak bebeszeled magadnak hogy gyogyszerre van szükseged,ahhoz hogy megnyugodj!!!
2009. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a válasszal amit az első válaszoló írt, nem nagyon lett kisegítve szegény kérdező.Szerintem ő is tudja hogy nem jó a gyógyszer, meg hogy nyugodjon meg, de ha egyszer ez nála betegség, akkor lehet kevés már a séta, egész nap meg ugye azt sem lehet.

Én a helyedben megkérdezném a dokit, vagy valami szakembert, ahova eddig jártál esetleg a betegségeddel kapcsoltaban, ők biztos tudnak segíteni.

Néha én is érzem hogy csak úgy bepánikolok, egy sima vizsgálat miatt is.Én nem tudom hol kezdődik már, hogy betegségnek hívják.Írnál róla nekem, félek hogy én is pánik beteg leszek.

30 hetes km.

2009. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írok neked szívesen ha küldesz email címet.
2009. jún. 21. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nem vok pánikbeteg nekem "szülésfóbiám"van...ez sem sokkal jobb de én pszichológushoz jártam egész a múlt hétig. Most 38 hetes vagyok és nap 24 órájában a szüléstől rettegek. Nekem nem segít se a könyv, sem a séta viszont jógáztam minden héten 3x és meditáltam minden este esetleg agykontroll. Nagyon nehéz elterelni az embe figyelmét sok türelmet kapok a családomtól is Ők tudják, hogy nem vagyok "átlagos" kismama sajnos a várandósságomat amit mások, hogy élveznek én végigparáztam...

Gyógyszer ellenes vagyok, így én csak homeopátiás szereket szedek félelemre szorongásra. Nem tudom, hogy segítenek-e (azért remélem) de én úgy érzem megteszek mindent ami tőlem telik, most azt próbálom programozni magamnak., hogy ezt át kell élnem...a dolgokon nem tudok változtatni csak azon ahogy megélem őket.

Nem tudom segítettem-e, bocs ha kicsit eltértem a kérdéstől...

Pozitív szülésélmény kívánok neked is!

2009. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pánikbeteg vagyok és szintén nem szedek gyógyszert.

Se olvasás, se pihenés nem segít. Semmi, ha találsz jó megoldást, kérlek írd meg nekem is.

estimese@estimese.com

köszönöm: 28hetes km

2009. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Idönkent rämjön a pänik. Gyogyteäkat iszok, mindenfele gyogynövenyböl. Ez hasznäl nekem.
2013. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!