Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nyákdugót össze lehet...

A nyákdugót össze lehet keverni erősebb folyással? És mennyiségileg mekkora?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 20forintos nagyságú volt,egyben távozott,és nem lehetett összetéveszteni folyással,inkább olyan darab valami volt,picit véres.
2009. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva én már kétszer szültem, de a nyákdugót mindig elhagytam menet közben valahol. Soha nem láttam, csak mindig szólt a doki, hogy már nincsen. Szóval én valószínűleg összekevertem, mert figyeltem én is, hogy mikor távozik, de mind a kétszer lemaradtam róla. :-(
2009. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal több volt mennyiségre, mint az erős folyás, illetve véreskés volt, igy nem lehetett összetéveszteni.
2009. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napig volt zselés sárgás "folyásom" ami nem folyás, de valami izé ami távozik. Első órákban azt furcsállottam, hogy megváltozott a folyás színe, de állaga nem. Aztán az állaga is változott erre a zselére. Nem volt véres nekem.

Ha az összeset összeadom, akkor szerintem ez jóval több volt, mint egy huszasnyi. annyit egy pisilésnél megtaláltam, és mondom, 2 napig jött. De ennek már 1 hete és még mindig semmi egyéb nem történt.

2009. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél a szülésnél távozott. A másodiknál szülés előtt 1 héttel. Kocsonyás állagú és rózsaszínes volt, nem lehetett összekeverni semmivel. Nekem viszonylag elég sok volt, kb 2-3 nap alatt távozott.
2009. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a nyákdugó?
2009. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válasz az utolsónak:


[link]

2009. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!