Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet észrevenni a...

Hogy lehet észrevenni a nyákdugót? Mi van ha nem veszem észre?

Figyelt kérdés
Úgy értem én nem szoktam megnézni utána a wcpapírt. Lehetséges, hogy nem fogom észrevenni amikor távozik?
2009. júl. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenki veszi észre, ha távozik. Van akinek egyben, van akinek darabokban megy el. Semmi sincs, ha nem veszed észre, nekem a 36.héten elment és 39+4 hetesen szültem, de sokaknak csak szülés előtt megy el. Az utolsó időben figyelj jobban a higiéniára, az a legbiztosabb.
2009. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a nyákdugó szüléskor fog láthatóvá válni..egy kis vérzés formájában..ha a végéhez közeledsz a terhességnek akkor..de nem minden szülés kezdődik ezzel, úgyhogy minden jelet vegyél komolyan..van akinek elfolyik a magzatvize és arról tudja, hogy itt az idő..másoknál a görcsök jeleznek..
2009. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már igencsak közeledek a végéhez. 31hetes vagyok. Csak én tényleg nem szoktam megnézni a papírt. Csak putty a wc-be és már húzom is le. Próbálok odafigyelni, de 10 alkalomból 6szor tuti elfelejtem.
2009. júl. 19. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már szülés előtt 3 héttel kezdett távozni.Nyálkás, nyúlós folyásszerűség volt nekem.Persze a java szülés beindulásakor távozott.
2009. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!