Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Babát várok, normális dolog,...

Babát várok, normális dolog, hogy halálfélelmem van a szülés gondolatától? Ez minden Kismamánál így van?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják az anyukák,hogy ha megpróbálsz "lazábban" állni a dolgok elé akkor a picinek is sokkal könnyebb dolga lesz kifelé.Nézz körbe az utcán séta közben!Némelyik anyukáról tényleg elhinnéd,hogy képes volt megszülni egy gyereket??:))

Neked miért ne menne??

2009. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokat olvasok én is a szülésről, biztos, nagyon fájdalmas lesz, sehol nem olvastam még, hogy a szülés nem fáj, de ez ezzel jár, én is félek te is félsz és szerintem nincs olyan kismama aki ne félne a szülésről, de erőt kell venni magadon és arra gondolni, hpgy bármilyen fájdalmas is megéri. A szülés nem csak a szülő nőnek de a babának is fájdalmas, elég hosszú és nehéz utat tesz meg azért, hogy a karjaidba vehesd, de ha te segítesz a babádnak a babád is fog neked, és mindíg arra kérem az én kis drágámat, ha eljön a nagy napunk segítsünk egymásnak, ne félj ennyire, azzal csak rosszab,

Gyors szülést,

34 hetes kismama:9

2009. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!