Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt, mikor...

Milyen érzés volt, mikor meghallottátok először felsírni a kisbabátokat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor tényleg rögtön elfelejti az ember a fájdalmakat?
2010. jan. 19. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban csakis arra gondoltam, hogy de jó, hogy vége, minden rendben van vele és nem fáj már semmim. Nem valami érzelgős válasz, de igaz.

Azután, amikor elvitték és varrtak jött az elégedettség érzés, hogy megcsináltuk, vége.

Mikor pedig kihozták, akkor az öröm és csodálat:-)

2010. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó az ilyen válaszokat olvasni.

Kívánok Nektek jó egészséget és sok boldogságot.

2010. jan. 19. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
engem császároztak,de akkor is nagyon jó volt hallani,mikor felsírt.aztán mikor odahozták és csak pislogott,hát elmondani nem lehet azt az érzést!
2010. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A legcsodálatosabb érzés a világon, aztán a következő amikor meglátod a kisbabádat. Kívánok nektek nagyon sok boldogságot.

4 hós baba anyukája:)

2010. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem lehetett gyerekem egészségi ok miatt.A szívem problémás,olyan gyógyszereket szedek már kamasz korom óta,hogy nem születhetett volna egészséges babám,ne adja Isten nem is maradt volna életben.Ha a gyógyszereket kihagynám,meghalnék.

Ezért nekem csak a kérdések/válaszok olvasása marad.

Mindig nagyon jó érzés olvasni a válaszaitokat,és Veletek örülni.

2010. jan. 19. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolkozol orokbefogadason?
2010. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkönnyeztem az írásod.

Eszembe jutott a kisbaba akit a hétvégén egy kórház lépcsőjén hagytak.... bár csak olyan anyukája lehetne amilyen Te vagy. Járj utána az örökbefogadásnak, annyi gyermek vár szerető családra. Sok boldogságot Neked!

2010. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

40 éves vagyok,párom 54.

Az anyagi helyzetünk,mint mostanában sok mindenkinek,nagyon rossz,az én állásom nem biztos,bármelyik nap utcára kerülhetek.

Szerintem felelőtlenség lenne örökbe fogadni valakit,akiről gondoskodni kell anyagilag is.Nem szeretném,ha szegénységben,filléreskedésben,nélkülözésben kéne felnőnie.Az én gyerekkorom is hasonlóan telt,Édesapám meghalt 13 éves koromban,Anyukám egyedül nevelt,mindent megtett,étel-ital volt,lakás volt,mindent megadott a lehetőségekhez képest,de volt sok minden,amiről le kellett mondanunk.

Páromnak egyébként első házasságából két felnőtt lánya van,azt reméljük,hamaosan unokák lesznek és babázhatunk.

2010. jan. 19. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Én jól megkönnyeztelek téged, nagyon sajnálom, hogy nem lehet babád.

Amikor felsírt a babám, még nem felejtettem el a fájdalmakat, nekem ahhoz kellett pár nap. De azért olyan jó volt megölelgetni :) fájdalmaktól függetlenül, tényleg ez már annyira nem számít :)

2010. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem hamar unokázhatsz, igazán megérdemelnéd! :)

és hogy a kérdésedre válaszoljak, őszintén megmondom, annyi, hogy oké akkor minden renben, végre vége van... és ennyi, alig emlékszem a továbbiakra, mert 24 órás volt a szülés.. szóval nem mindenkinek jön az öröm és boldogság rögtön. Amit a filmeken bemutatnak annak találn semmi köze sincs a valósághoz :)

2010. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!