Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szülés lefolyása...

Kathrin01 kérdése:

Milyen volt a szülés lefolyása azoknak akiknek nem volt fogadott orvosa?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert nem biztos, hogy ki tudunk fizetni 50-100 ezer ft-ot fogadott orvosra. Meg szerintem azért az ügyeletes orvosnak is ugyanúgy el kell látnia a feladatokat. Várom a tapasztalatokat.
2009. jún. 22. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éműn egyiknél sem igy most sem fogadtam orvost.Az első szülésem egy nagyon lelkiismeretes orvosnál történt ,meg voltam elégedve,a szülésznő nem annyira nyerte el a bizalmamat de végülis nem volt gond.A másodiknál az orvos nem vitte túlzásba,viszont a szülésznő végig mellettem volt,nagyon segitőkész volt és barátságos.

Most sem fogadtam orvost már ismerem majdnem mindegyiket a kórházban talán nem tud meglepetés érni:)

nekem ez az eddigi tapasztalatom...üdv 37 hetes km

2009. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó tapasztalatom van. Kifogtam a szerintem legjobb ügyeletes orvost és nagyon segítőkész volt végig. Az akkor ügyeletes szülésznő is egész szinpatikus volt. Én nem fizettem egy fillért sem. Se a terhesgondozásárt se a szülésért. Nem vágytam külön babusgatásra, meg hát ami ingyen van minek fizessek....A kisfiamnak nem lett semmi baja, a napokban lesz 1 éves, makk egészséges még soha beteg se volt:)
2009. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy is terveztem, hogy aki bent lesz, annál szülök. Aztán ha meg vagyok vele elégedve, kap pénzt.

Az Uzsokiban szültem egy idősebb doktornőnél és egy fiatal szülésznőnél. Nagyon rendesek, aranyosak voltak.

Minden t profin megcsináltak.Értem ezalatt azt, hogy nem fért ki a kis Drágám. Ezért behívtak még egy nagy és erős doktorbácsit, aki kinyomta belőlem a lányomat (szó szerint).

Így úsztam a császárt.

Nagyon meg voltam velük elégedve. Végül kaptak 20-20ezer forintot.

Sőt, amíg bent voltunk, naponta többször jött és megnézte hogy vagyok.

Ne aggódj, még senkiben nem hagytak gyereket és ált-ban nem csak egy orvos van bent. Ha nem vagy megelégedve az ellátással, kérj nyugodtan másik orvost. jogod van hozzá.

Egy 6hónaps lányka anyukája és ápolónő

2009. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt dokim, sőt, egy héttel a szülés előtt kerültem abba a városba, ahol szültem, tehát soha nem láttak előtte, effektíve az utcáról mentem be szülni-és ezt nem szeretik a kórházakban.

Kellemesen csalódtam, de nagyon! MAgam is meglepődtem, hogy milyen kedvesek, türelmesek és segítőkészek voltak. Mindenki. A szülésznő, a doki, a főorvos, a nővérek, a csecsemősök, mindenki.

Én abszolut kidobott pénznek gondolom a dokifogadást, azt inkább a lányomra költöm!

(nem mintha lenne rá százezrem...)

2009. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!