Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig fáj a...

Szülés után meddig fáj a szex? Van valami ami csökkenti a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2x próbálkoztunk, miután kivártuk a 6 hetet. Az 1. annyira fájt, hogy el se kezdtük már abba is hagytuk. A 2. meg arról szólt, hogy hol fáj kevésbé :(
2009. jún. 23. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A varratok helye még jó ideig érzékeny marad. Próbáljatok sikosítót használni. Kb. fél év amig minden helyreáll ott lennt.
2009. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, nem használt, attól még sajnos ugyan úgy fájt.
2009. jún. 23. 11:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Akkor én nagyon szerencsés voltam mert nekem nem fájt.

Szép lassan kell próbálkozni, nemsokára minden a régi lesz hidd el.

2009. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy jó fél év kellett mire megint olyan volt mint rég.
2009. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi először a 6 hét letelte után próbálkoztunk, pokoli volt. Visszarepültem 11 évet, amikor a szüzességemet vesztettem el. :) Úgyhogy nem próbálgattuk túl sűrűn, gondolhatod, nem sok kedvem volt hozzá :) vettünk síkosítót, egyszer használtuk, semmit nem ért. Olyan volt mintha lett volna a hüvelyem falán egy nyílt seb (pedig császárral szültem). Majdnem elmentem már orvoshoz, amikor itt olvastam, hogy ez normális dolog, hormonok tehetnek róla. 6 hónapos korában átköltöztünk a mi szobánkba, onnantól sűrűsödtek az alkalmak (2 naponta legalább) és kb 1-2 hét múlva mintha elfújták volna. Mondjuk jobban is kívántam a szexet. Most 8 hónapos, és szerencsére jó korán elalszik! :) Terhesség alatt nem mertük csinálni (véreztem az elején), úgyhogy van mit bepótólnunk. :) Ne add fel!
2009. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó fél év. De azért nem szabad feladni!
2009. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 5 hónap kellett, mire egyáltalán nem fájt és olyan volt mint rég.

A szülés utáni első alkalommal mi is inkább abbahagytuk, mert annyira fájt, pedig én is akartam. Aztán sikosítót használtunk, nekem az sokat segített. Ne adjátok fel, kell egy kis idő, mire neked is jó lesz. (Attól is függ mennyire volt nehéz szülésed.)

2009. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a behatolás fájt, olyan szűzlány effektus. De ez pár pillanat, utána már nem fájt.

Ez kb 6-8 alkalommal múlt el, azóta nincs gond.

Legyen jó előjéték, akarjátok, használjatok sikosítót. Ne legyen elvárás, és ne akarjátok nagyon-nagyon.

Ha nem megy, szeressétek egymást mésképp, és csak lazán!

Ha meg nem múlik, menj vissza a dokihoz.

2009. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!