Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hetes vagyok. Még nem...

40+1 hetes vagyok. Még nem akar beindulni a szülés. Méhszájam cx2111. Szerintetek mikor jön a baba? Jóslózgatok néha. MI lehet?

Figyelt kérdés
Miért jön később a baba? A méretek alapján pár nappal nagyobb. Utalhat arra hogy később fogant? VAgy nincs összefüggés?
2012. máj. 6. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a 2111 alapján még ráérsz... de bármilor elfolyhat a magzatvíz,és bármikor elkezdhetsz tágulni,görcsölni. Problémamentes szülést és jó egészséget kívánok :)
2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is pont ugyanennyi volt ennyi idősen

41/2 napon könyörögtem a dokinak hogy indítsa meg lécci

azt mondta jó

mondom ennyi?????????????????

ha előbb szólok előbb indítják??????????

némelyik olyan majom

2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 41+2. Jóslózok már 2 hete, néha erősen, de sehol semmi. Azt hiszem szerdán bemegyek a kórházba, aztán hátha valami történik...

Szerintem nem lehet megmondani mikor jön. De megértem, hogy már szeretnéd, ha jönne. Én is :)

2012. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40+1 voltam amikor este fájt egy kicsit a derekam.Ezután hajnalban fájásokra ébredtem és fél 1re meglett a babám.
2012. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!